Suziki GSX-R 125 motor 1.83 boyu olan birine göre sorun yaratır mı?

Husiza

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Yamaha Yzf bakıyordum fakat temiz motor bulunmaması sebebiyle Suzikiye yöneldim. İnternetten araştırdığım da motorun 1.70 üstüne pek uygun olmadığını duydum fakat bazı kişilerde 1.85 boylarında rahat kullanıldıgını söylemişler 183 boyum var bu boyla motorun üstünde sırıtır mıyım racing tarz bir oturma şekli olur mu?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
A1 Ehliyet için motormu arıyorsun? Daha iyi modeller önerebilirim, sorun yaratmaz ama dediğin motor piyasada oldukça az olduğu için gereksiz pahalı fiyat çekiyorlar.

125 CC bir motora 40 bin lira bağlama. Kaç kilosun?
Teşekkür ederim. 74 kiloyum.
A1 Ehliyet için motormu arıyorsun? Daha iyi modeller önerebilirim, sorun yaratmaz ama dediğin motor piyasada oldukça az olduğu için gereksiz pahalı fiyat çekiyorlar.
Teşekkür ederim. Naked tarzı hiç hoşuma gitmiyor bide absli olması benim için çok önemli.

Teşekkür ederim. 74 kiloyum.

Teşekkür ederim. Naked tarzı hiç hoşuma gitmiyor bide absli olması benim için çok önemli.
Maksimum kaç CC olsun, bütçeniz nedir? Motorlarla 1 senedir çok içli dışlıyım bende motorumu sattım RNX PLUS alacağım. Sizede yardımcı olabilirim.
Anladığım kadarıyla Super Sport, Sport grenajlı erkek adam motoru arıyorsun doğrumuyum.

Yeni konular

Geri
Yukarı