Svchost.exe aşırı internet kullanıyor

burak611

Kilopat
Svchost.exe sürekli bir şeyler indiriyor ve internet kullanımını aşırı yavaşlatıyor inanın buraya konu açarken bile ne zorluklar atlatıyorum. Her şeyi denedim önce virüs sandım format attım 1-2 gün normal bir şekilde internete bağlanabildim sonradan yine bu şekilde yapıyor. Merak eden arkadaşlara şöyle bir görsel atabilirim:

WgNZRY.png

Adil Kullanım Kotasına yakalanmamdan ötürü hızım 3 Mbps ve bunun 300 KB'ını bu velet çekiyor resimdeki iyi hali var mı yardımcı olabilecek?

Şu anda kendiliğinden durdu şaşırdım. Format atmadan önce PC'yi açık bırakıp indirsin bakayım nereye kadar indirecek diye beklemiştim düzelmemişti öyle format atmıştım şu anda durdu yine fırlayacak diye korkuyorum :)

Cevaplar için teşekkürler kendiliğinden düzeldi. Sorunu bu kadar büyütmemim sebebi cidden internet de dolaşmama izin bile vermiyordu o yüzden :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı