svchost.exe Virüs Mü ?

• Konuyu başlatan Zel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 980
Endişelenmenize gerek yok. svchost.exe virüsleri artık Windows Defender tarafından rahatlıkla yakalanıyor. Sistem tarafından otomatik başlatılan veya sizin kurduğunuz uygulamalar tarafından başlatılan servislerdir.

Yine de şüpheleniyorsanız Hitman Pro ile sistem taraması yapmanızı önerebilirim.

Görsel atınız. Bakalım viruslu mü degil mi ?
388194

Kullanıcı adım yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görsel ile anlayamazsınız. Bunun için AV adında yazılım üretilmiş adını hala duymadınız herhalde.
Şey Kaspersky'da falan tarama yaptım benim kendi yaptığım login programını virüs buldu :D
Görsel ile anlayamazsınız. Bunun için AV adında yazılım üretilmiş adını hala duymadınız herhalde.
Şey bir de, niye hep bir yazıda duymadınız falan diyorsunuz. Burada herbirimiz bazı yeni şeyleri yeni duyup yeni öğreniyoruz lütfen insanlara iyi davranın.

Sisteminize büyük ihtimal virus bulaşmış. Malwarebytes ve Kaspersky ile Tam tarama yapınız.

Şey birde, niye hep bir yazıda duymadınız filan diyorsunuz? Burada her birimiz bazı yeni şeyleri yeni duyup yeni öğreniyoruz.
Çünkü bilmediklerini Türk milletine söyletebilmek. Bilirmiş gibi yapandan tut, sallama cevap verenlere kadar çok insan var.
Bilmeyenleri kısa yoldan değil uzun yoldan öğreterek bilgilendirmek. Bunu da sizin gibi alıngan kişiler hakaret olarak algılıyor. Çünkü egolarına yediremiyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı