Sweat coin güvenilir mi?

Fatih ALEMDAR

Hectopat
Merhaba, sweat coin diye bir uygulama var yürüdükçe coin kazanıyorsunuz ve 20.000 coin olduğunda 1000 dolar çekebiliyorsunuz. Çekebilmek için 24 aylık bir hesap olması lazım ve benim 24 aydan fazladır bu hesabım var. Sizce bu uygulama cidden para veriyor mu ve parayı alırsam sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sweat coin diye bir uygulama var yürüdükçe coin kazanıyorsunuz ve 20.000 coin olduğunda 1000 dolar çekebiliyorsunuz. Çekebilmek için 24 aylık bir hesap olması lazım ve benim 24 aydan fazladır bu hesabım var. Sizce bu uygulama cidden para veriyor mu ve parayı alırsam sıkıntı olur mu?

Kendim denemedim çekmeyi ama gördüğüm bütün yorumlarda para yatmadı yazıyordu.

Adım atarak para verecek enayi yoktur diye düşünüyorum.

Çekebilirsin, ama maalesef Türkiye de paypal yasak olduğu için zor. Teknik ekipleri ile iletişime geçip direkt olarak IBAN'ına para attırabilirsin, bu yöntemi yapanlar var. Ayrı olarak bazı elektronikçiler, telefoncular sweat coin alıyor. Tabii 20.000 e 1000 dolar vermez komisyonunu alır ama sen bilirsin
Bu arada sweat coin yakın zamanda borsaya kendi coinini çıkarıcak, ben elimde tutuyorum şuanda eğer çıkarken iyi bir fiyatta çıkarsa kar olanağın daha yüksek olur.

Geri
Yukarı