SX8100 yazılım güncellemesi

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar yazma hızım biraz düşük geldi ve forumda bulduğum bir konuda arkadaş yazılım güncellemesi yaparak sorunu çözmüş. Nereden yapacağım bu güncellemeyi?

CrystalDiskMark testi yapar mısınız?
Yazılım dediğin Firmware'dir.

Firmware Update'den önce 3700/1800 alıyordum şimdi bir daha yapıyorum.
Şuana kadar okuma hızı 3393 MB geldi diskte 95GB boş alan var disk 476 GB ve arkada 5 tane Opera sekmesi Discord ve leauge of Legends açık. Normal mi?

- Sequential Write [2_5] [ADMIN] 20.10.2020 12_33_40.png

Şimdi de böyle oldu kafayı yiyeceğim. Ekran kartı ile beraber göndermeyi düşünüyorum.(Ekran kartının termal macun değişimi için) fakat orijinal kutusu durmuyor bu yüzde çekiniyorum açıkçası zarar görür diye.

3626/2034 çıktı. Arkada uygulama açık değil. Doluluk oranı da dediğim gibi. Sizce garantiye göndermeli miyim?
Bence çok abartı düşük değil, en azından garantiye gidecek kadar.

Benim SX6000 SSD'm 1500'den 130'a düşmüştü yazma olarak, ucunu silgi ile silip takınca düzelmişti.

Siz de deneyebilirsiniz. Hem ön hem arkasını dikkatlice silin, silgi tozu kalmasın. Yumuşak davranın.
Eki Görüntüle 708165

Şimdi de böyle oldu kafayı yiyeceğim. Ekran kartı ile beraber göndermeyi düşünüyorum.(Ekran kartının termal macun değişimi için) fakat orijinal kutusu durmuyor bu yüzde çekiniyorum açıkçası zarar görür diye.
Bu düşük bayağı.

Dediğimi yapmanızı öneririm.

Benim SX6000 SSD'm 1500'den 130'a düşmüştü yazma olarak, ucunu silgi ile silip takınca düzelmişti.

Siz de deneyebilirsiniz. Hem ön hem arkasını dikkatlice silin, silgi tozu kalmasın. Yumuşak davranın.

Hocam anakart soğutucusuna termal ped ile yapışık. Çıkarırsam termal ped kirlenecek diye korkuyorum. Bir de SSD ekran kartının altında bulunuyor fakat ekran kartı fanlarını son devire getirdim. Ekran kartı 35 derecede çalışıyor. Sonuç yine aynı.

Bu düşük bayağı.

Dediğimi yapmanızı öneririm.

Tamam deneyeceğim. Teşekkür ederim önerinizi. Bu düşük çıkan bu arda 1GB ayarında. Normal ayarı başka bir şey sanırsam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı