Synaptics touchpad driveri nereden bulunur?

kayrazapt007

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
RAM
16GB
SSD veya HDD modeli
Samsung 980 500GB / Samsung 870 Evo 500GB
Ekran kartı
Intel HD Graphics 530 / Nvidia GeForce GTX 960M
Anakart
MSI GL72 6QF
İşlemci
Intel i7 6700HQ
Herkese merhaba.
Çok çok uzun zamandır KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED hatası alıyorum ve buna neden olan dosya SynTP.sys dosyasıymış. Ufak bir araştırma sonucunda bunun nedenini Synaptics touchpad driver yaptığını öğrendim. MSI'ın kendi sitesindeki Driver'ı kursam bile sorun devam ediyor. Donanım kimliğini aşağıya bırakacağım. Uygun sürücüyü bulabilir misiniz?

ACPI\VEN_SYN&DEV_1507

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba.
Çok çok uzun zamandır KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED hatası alıyorum ve buna neden olan dosya SynTP.sys dosyasıymış. Ufak bir araştırma sonucunda bunun nedenini Synaptics touchpad driver yaptığını öğrendim. MSI'ın kendi sitesindeki Driver'ı kursam bile sorun devam ediyor. Donanım kimliğini aşağıya bırakacağım. Uygun sürücüyü bulabilir misiniz?

ACPI\VEN_SYN&DEV_1507

Bunu bir deneyim hocam

Hocam dosyayı indirdim herhangi bir setup.exe benzeri bir dosya bulamadığımdan Aygıt yöneticisine girip Touchpad driver'ını bilgisayarda bul diyip tarattıktan sonra yeniden başlattım ancak Driver'ın çalıştığına dair bir simge sağ alttaki üçgende göremiyorum. İçerisindeki 3 .exe dosyasından birini mi çalıştırmam lazım?

Dosya Ekleri

• image_2022-06-29_114203205.png
    image_2022-06-29_114203205.png
    44,8 KB · Görüntüleme: 74

Geri
Yukarı