Çözüldü SyncMaster 2233 ekranı gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SIRINDOSCARF

Kilopat
Yer
BURSA-BANDIRMA
Daha fazla  
Monitör sürekli olarak görüntü gidip geliyor. Başka PC'de denedim, gene aynı sorun. Normalde çevirici ile kullanılıyor; başka bilgisayara çeviricisiz taktım, aynı şey oldu.
Bu sorunu nasıl giderebilirim? Güç kablosu olsun görüntü kablosu olsun hepsi sağlam... Ekran sürekli gidip gelirken monitörün kalibresini de bozuyor, düzeltilmiyor. Düzeltmeye çalıştığımızda yanıp sönene kadar hemen bozuluyor ayar ve oto düzeltme aktif olmuyor (Hatta monitörün açma kapama hariç diğerleri çalışmıyor.).

Sistemim R3 3100, A320 anakart, 16 GB RAM RX550.
Denenen PC E7500 LGA 775, ASUS anakart, 4 GB RAM, GeForce 210.

Monitörün markası Samsung, modeli SyncMaster 2233.

Başka detay isterseniz verebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı sorun için bir konu daha açılmış epey eskiden. ama cevap yok onda da. benim aklıma, hz olayını; 50 ya da 60tan ekran kartına uygun olana çevirmeyi denemek geliyor ama bu marka monitör hakkında sağlam bilgiye sahip değilim doğrusu. genel ihtimal olarak bir tahmin benimki.

Sorundan kurtulmanıza sevindim. Geçmiş olsun. Yine de bilelim ki, biz dahil her şeyin bir ömrü var. Aletler de bir gün ömrünü bitecektir. İstediğimiz, yeni bir ürünün uzun süre hizmet etmesi.

Gene yapıyor ama düğmeye falan sürekli bastım falan monitörü açtım kapadım düzeldi gibi ama tekrardan yapabiliyor.

Bu arada hangi modaratör çözüldü yazdı benim sorunum tam olarak çözülmediki. Sadece düzgün anına denk geldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı