Syrox sarj aleti telefonu cok ısındırıyor

Birinci el sanayi ürünüdür. Kendimin bu ürünü kullanmışlığım var. Isınma konusu olarak haklısınız. Bende aynı durumu yaşadım. Telefonunuza zarar verebilir mi sorusunu sorarsanız, bir kere ben yaşadım. Syrox şarj adaptörü kullanıyordum. Telefonum Samsung Galaxy Note Edge idi ve tabii ki Anakart'ı bozmuştu. Sizde olacak diye bir şey yok. Şarjda telefon ile uğraşırsanız ömrüm kısalır ve ister istemez telefonunuzdan ayrılmak zorunda kalırsınız. Kısaca, aldığınızı ürüne dikkat etmelisiniz. Dandik marka ürünler telefonunuzu riske götürebilir.

Bütün yorumlarınıza baktım, sarjdayken ısınabilir diyorsunuz da bu telefon anormal ısınıyor, programla bakiyorum bostayken 40 derece, ben telefoncudan alacağım orada hangi sarji önerirsiniz? Ben bu sarji ilk alışım değil sarj bozulunca kablo alıyordum sarjlardan fazla anlamıyorum orada bir uyumsuzluk mu oluyor? Sizce yeni bir sarj alınır mı? Telefoncudan alacağım hangi şarjları önerirsiniz?

Merhabalar benim syrox diye sarjim var ama telefomu sarja takıyorum sarjda da oynamiyorum ama telefon ısınıyor. Sarj yan sanayi oldugu için mi böyle? Yeni sarj almayı düşünüyorum. Kac liraya sarj alabilirim ama ben direkt telefoncudan alacağım. Almalıyım telefoncudan şu anki şarjımı 10liraya almistim. Bir tane bakkaldan yeni sarj alacağım. Telefoncudan bütce kararsızım ama size baglı. Telefonumun markası A10s.

Hiçbir teknoloji ürününde syrox alma aldırma ben flash belleğini kullanıyorum 16 GB olması gereken flash bellek 11 GB siz düşünün inanmayanlara ekran görüntüsü atardım fakat hiçbir flashı görmüyor PC.

Hiçbir teknoloji ürününde syrox alma aldırma ben flash belleğini kullanıyorum 16 GB olması gereken flash bellek 11 GB siz düşünün inanmayanlara ekran görüntüsü atardım fakat hiçbir flashı görmüyor PC.

Önereceginiz sarj var mı maalesef telefoncudan ama?

Önereceginiz sarj var mı maalesef telefoncudan ama?

Orijinal şarj aletiniz yok mu? Eğer yoksa maalesef öneremeyeceğim çünkü illaki orijinal satan vardır ama ben bizim bu yaşadığımız yerdeki telefoncuların hiçbirinde orijinal şarj görmedim.

Orijinal şarj aletiniz yok mu? Eğer yoksa maalesef öneremeyeceğim çünkü illaki orijinal satan vardır ama ben bizim bu yaşadığımız yerdeki telefoncuların hiçbirinde orijinal şarj görmedim.

Hep Syrox gibi markalar var bizim burada orijinal satan yok ben hiç rastlamadım.

Hep syrox gibi markalar var bizim burada orijinal satan yok ben hiç rastlamadım.

Ben görüyorum Samsung markalı sarjlar ya da vb. şarjlar, orijinal oldugunu nasıl anlarız?

Geri
Yukarı