Syrox sarj aleti telefonu cok ısındırıyor

Mansitak56

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar benim syrox diye sarjim var ama telefomu sarja takıyorum sarjda da oynamiyorum ama telefon ısınıyor. Sarj yan sanayi oldugu için mi böyle? Yeni sarj almayı düşünüyorum. Kac liraya sarj alabilirim ama ben direkt telefoncudan alacağım. Almalıyım telefoncudan şu anki şarjımı 10liraya almistim. Bir tane bakkaldan yeni sarj alacağım. Telefoncudan bütce kararsızım ama size baglı. Telefonumun markası A10s.

Ya adaptörün değerleri telefonun alacağından fazladır ya da adaptör randımanlı çalışmıyordur. Öncelikle mümkünse değiştirip deneyeceğiniz şey kablo olsun. Hâlâ ısınırsa adaptörü değiştirin. Baseus ya da Anker öneririm.

Merhabalar benim syrox diye sarjim var ama telefomu sarja takıyorum sarjda da oynamiyorum ama telefon ısınıyor. Sarj yan sanayi oldugu için mi böyle? Yeni sarj almayı düşünüyorum. Kac liraya sarj alabilirim ama ben direkt telefoncudan alacağım. Almalıyım telefoncudan şu anki şarjımı 10liraya almistim. Bir tane bakkaldan yeni sarj alacağım. Telefoncudan bütce kararsızım ama size baglı. Telefonumun markası A10s.
Birinci el sanayi ürünüdür. Kendimin bu ürünü kullanmışlığım var. Isınma konusu olarak haklısınız. Bende aynı durumu yaşadım. Telefonunuza zarar verebilir mi sorusunu sorarsanız, bir kere ben yaşadım. Syrox şarj adaptörü kullanıyordum. Telefonum Samsung Galaxy Note Edge idi ve tabii ki anakart'ı bozmuştu. Sizde olacak diye bir şey yok. Şarjda telefon ile uğraşırsanız ömrüm kısalır ve ister istemez telefonunuzdan ayrılmak zorunda kalırsınız. Kısaca, aldığınızı ürüne dikkat etmelisiniz. Dandik marka ürünler telefonunuzu riske götürebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı