System-1.img ile System-2.img nasıl birleştirilir?

277015

Hectopat
Makaleler
3
Telefonuma fastboot ile birkaç dosya yüklüyeceğim ama yükleyemiyorum. Sebebi ise dosyaların bölünmüş olması, bunları nasıl tekrar birleştirebilirim?Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlardan 46 tane var bunları tek bir System. İmg yapamaz mıyım ve treble ne?

Project Treble ve GSI nedir?​

Project treble, Android imajlarının evrensel hale dönüştürülmesidir. Project treble ile cihazların alanları, donanım ile ilgili olan sürücüler ve Android sistemi için gerekli olan yazılımlar şeklinde iki kısma ayrılmaktadır.

Bunun sonucunda, yeni Android güncellemesi yayınlandığında, cihazın sürücülerine dokunmadan sistem güncellemesi yapabilmek mümkün olmaktadır. Kaynak

Eğer dediğiniz gibiyse cihazda treble desteği olmayabilir bu arada cihazınız nedir?

project treble ve gsı nedir?​

Project treble, Android imajlarının evrensel hale dönüştürülmesidir. Project treble ile cihazların alanları, donanım ile ilgili olan sürücüler ve Android sistemi için gerekli olan yazılımlar şeklinde iki kısma ayrılmaktadır.

Bunun sonucunda, yeni Android güncellemesi yayınlandığında, cihazın sürücülerine dokunmadan sistem güncellemesi yapabilmek mümkün olmaktadır. Kaynak

Eğer dediğiniz gibiyse cihazda treble desteği olmayabilir bu arada cihazınız nedir?

Vestel venus E4 Single SIM. Qfıl ile yüklemeye çalıştığımda yüklemiyor bu yüzden bunları birleştirip fastboot ile flashlayabilirim diye düşündüm.

Qfıl ile bu şekilde yükleme yapılabiliyor.
Qfıl ayarlarınızı ve aldığınız hatayı paylaşır mısınız?

Download fail sahara ya da wait 3 sec. deyip program yanıt vermeyi kesiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    27,3 KB · Görüntüleme: 20
1634405556131.png

Burası bu şekilde ve bu linkteki dosyayı kullanıyorsanız hata almamanız gerekmekte zira linki aldığım yerdeki kullanıcılar sorunsuz bir şekilde halletmişler.

Eki Görüntüle 1190925

Burası bu şekilde ve bu linkteki dosyayı kullanıyorsanız hata almamanız gerekmekte zira linki aldığım yerdeki kullanıcılar sorunsuz bir şekilde halletmişler.

Evet tam olarak öyle gözüküyor aynı yerden indirdim Win RAR ile ayıklayıp tek dosya içerisine çıkardım ve ardından o şekilde doldurdum downloada basıyorum ve sorun çıkıyor.
Ek olarak telefonum brick modda kaldı bir alakası var mıdır?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    33,9 KB · Görüntüleme: 23
Ek olarak telefonum brick modda kaldı bir alakası var mıdır?

Qcom loader modda olması lazım.
Qpts yüklü mü?
Yüklü ise şu işlemleri deneyin bir de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı