System Service Exception (asmtxhci.sys) Mavi Ekran Hatası

Aydın Bekoğlu

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Back-End Developer
Merhaba arkadaşlar, herkese hayırlı ramazanlar.

Konuda belirttiğim gibi, "asmtxhci.sys" hatasını alıyorum. Uzun zamandır mavi ekran hatası almıyordum. Fakat son 2 gündür ne zaman skype adlı programı açsam anında mavi ekran hatası ile karşılaşıyorum. Programı sildim, kayıt defteri girdilerini temizledim ve bu sabah baştan yükledim ama açtığımda hala mavi ekran hatası veriyor. Şimdiden teşekkürler.

Minidump: dmp uzantılı dosyalar

Son düzenleyen: Moderatör:

Konuda belirttiğim gibi, "asmtxhci.sys" hatasını alıyorum. Uzun zamandır mavi ekran hatası almıyordum. Fakat son 2 gündür ne zaman skype adlı programı açsam anında mavi ekran hatası ile karşılaşıyorum. Programı sildim, kayıt defteri girdilerini temizledim ve bu sabah baştan yükledim ama açtığımda hala mavi ekran hatası veriyor. Şimdiden teşekkürler.

Aynı sorunu bende yaşıyorum

Skype'yi sil yükle yapınca düzeldi.

Ben silip yüklemiştim ama olmamıştı. Son çare olarak win 8.1 formatı attım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı