System uptime in nanoseconds hatası

Unavailableuser

Gigapat
En iyi cevaplar
62
Merhabalar;
Bu işte yeniyim yani hiç bir şey bilmiyorum. Bu yüzden cevap yazarken biraz daha açıklayıcı yazarsanız çok daha iyi olur. Raw dosyasını usbye yazdırdım. Biosdan gerekli ayarları yaptım ama kurulum başlarken gri ekranda birden kodlar geliyor ve System uptime in nanosecond: 32510.sayılar. Hatası veriyor. Kext falan demişler hiçbir bilgim yok. Daha önce açılmış zaten konu ama dediğim gibi bilmediğim için anlamadım.
Edit: Pc markası; casper Nirvana cpn 3460-4L45o

emenems

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Fotografini cekip koyabilirsen daha anlasilir olur. Karnel panic aliyorsun ama ne ile alakali bilmiyoruz. Goremedigimizden.

Son düzenleyen: Moderatör:

emenems

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Chameleon bootloader'la denedin mi acmayi? Usb'den boot eder etmez 1 e bastiginda chameleon gelecek. Usb yi secip -v yazip enter de bakalim.

KS
Unavailableuser

Unavailableuser

Gigapat
En iyi cevaplar
62
Chameleon da açıyorum hocam da ben direk entere basıyorum kodlar iniyor -v yazacak zaman ya da yer göremiyorum.

KS
Unavailableuser

Unavailableuser

Gigapat
En iyi cevaplar
62
Alakası yok hocam ben şu dual boot maverick 10.9.1 konusundaki dosyaları indirdim benim boot menusunde fare var resimler var usbyi seçip enter diyorum o kadar.

emenems

Hectopat
En iyi cevaplar
0
O resimlerin altinda options falan var mi peki?

KS
Unavailableuser

Unavailableuser

Gigapat
En iyi cevaplar
62
Chameleon da yok diğerinde var şimdi chameleona girip bir şey usb seçmeden direk -v yazdım aşağıda komut satırı çıktı enter dedim yine aynı hatayı verdi sonda.

emenems

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Aynen önceki kodlarda gozukuyor değil mi? -v de baslatinca orayi tekrar cekip ekleyebilir misin? Hatadan onceki yerler de dahil.

Yukarı