Çözüldü System32 sildikten sonra başlat menüsünde klavye çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Merhaba, ben yanlışlıkla System32'deki bir dosyayı sildim. Sonra bilgisayar dondu. Kasadaki reset tuşuna bastım Windows açıldı. Ben de hemen geri dönüşümdeki dosyayı geri yükle yaptım. Şu anda başlat menüsünde klavye çalışmıyor. İnternetteki bir çözümde gördüm ki adam diyor ki Çalıştır'ı açın ve ctfmon.exe yazın diyor. Bende yaptım oldu ama bilgisayarı yeniden başlatınca klavye yine çalışmıyor. Bana kalıcı bir çözüm lazım. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ctfmon.exe'yi bilgisayar açıldığında başlatma komutu verdim bir videodan gördüm. Bilgisayarı yeniden başlatıyorum bakalım olacak mı?
1614677216037.png

1614677221489.png

Söylemeyi unuttum oldu.
Merhaba, ben yanlışlıkla System32'deki bir dosyayı sildim. Sonra bilgisayar dondu. Kasadaki reset tuşuna bastım Windows açıldı. Ben de hemen geri dönüşümdeki dosyayı geri yükle yaptım. Şu anda başlat menüsünde klavye çalışmıyor. İnternetteki bir çözümde gördüm ki adam diyor ki Çalıştır'ı açın ve ctfmon.exe yazın diyor. Bende yaptım oldu ama bilgisayarı yeniden başlatınca klavye yine çalışmıyor. Bana kalıcı bir çözüm lazım. Nasıl çözebilirim?
Temiz kurulum yapmanızı öneririm.

Çözeceğinden emin değilim ama, CMD yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow yazabilir misiniz? İşlem sonunda çıkan yazıyı da ekran görüntüsü olarak buraya atınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı