SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION ve CRITICAL_PROCESS_DIED mavi ekran hataları

İşletim sistemi
Windows 10

Untouchablee

Hectopat
RAM
XPG 16GB (2x8GB) Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Dual Kit Ram
SSD veya HDD modeli
Seagate Baracuda 480GB SSD
Ekran kartı
Asus Cerberus GTX1050Ti
Anakart
Asus H310M-K
İşlemci
i3 8100
Merhaba. Bilgisayarım son günlerde yeniden mavi ekran hataları vermeye başladı. Bugün ise kısa bir sürede 3 kere mavi ekran hatası verdi. İlk olarak SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION hatasını aldım. Bu esnada oyundaydım. Daha sonra bilgisayar yeniden başladı ve internette dolaşırken CRITICAL_PROCESS_DIED hatası aldım. Yeniden başladıktan sonra bir kez daha aynı hatayı aldım. Soluğu burada aldım. Yardımlarınızı bekliyorum.

İyi günler, konu açılalı 2 haftadan fazla olmuş fakat yine de dökümleri inceledim. En son bugün aktif olduğunuzu görünce de yazma ihtiyacı duydum. Eğer hala sorunu çözemediyseniz sorun diskinizle alakalı.

HD Tune Pro ile tüm disklere Quick Scan kapalı olacak şekilde Bad Sector testi gerçekleştirip, sonuçlar ek olarak health sekmesinin görüntüsünü paylaşın.

İyi günler, konu açılalı 2 haftadan fazla olmuş fakat yine de dökümleri inceledim. En son bugün aktif olduğunuzu görünce de yazma ihtiyacı duydum. Eğer hala sorunu çözemediyseniz sorun diskinizle alakalı.

HD Tune Pro ile tüm disklere Quick Scan kapalı olacak şekilde Bad Sector testi gerçekleştirip, sonuçlar ek olarak health sekmesinin görüntüsünü paylaşın.
Format atınca düzelmişti. Şuan şehir dışında olduğumdan bilgisayar ne durumda bilmiyorum. Cevabınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı