Çözüldü Sytem32 ve SysWOW64 için yazma izni nasıl verilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

dej2n

Femtopat
Daha fazla  
Star Wars Battlefront 2 classic Steam'dan ındırdım acmadı sonra korsan ındırdım yıne açmadı. Oyunu "uygulama duzgun olarak baslatılamadı 0x00007b hatsını verdi" sonra DLL depents uygulaması ındırdım. Orada bazı DLL'ler kırmızı ıle gosterıyor. 32 Bit DLL kırmızı olanlar. Benim PC 64 Bit Windows 7 Ultimate. Oyunun çalısması için System32 ve SysWOW64 yanlışlıkla 32 veya 64 Bit olarak ındırılmış. Bundan dolayı DLL'leri tekrar atmam gerekıyor. DLL'leri indırdım fakat System32 ve SysWOW64'e atmaya calıstım, izin hatası verdı. Kaç kere kendimi Windows'ta yonetıcı yapsam da hiçbir işe yaramadı. Ne yapmam lazım? Lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O halde şunları yapın:
DLL'leri atamamanız iyi olmuş, yanlış bir yol çünkü. Rapor paylaşın.

DLL'leri atamamanız iyi olmuş, yanlış bir yol çünkü. Rapor paylaşın.

Process Monitor'u açtım hiçbir rapor gozukmuyor. Vıdeoyu da ızledım aynı seylerı yaptım BattlefrontII.exe'yi filtreleyip Process Name yapıp add deyip Okey'e bastım. Ne rapor var ne bir şey. Sadece sol altta events yazan ver var. Oradaki sayı durmadan artıyor. 5 saat bekledim ne rapor var ne bir şey. Bomboş ekran.

Yanlış .exe uzantısı için alıyor olabilirsiniz ya da başka herhangi bir karışıklık olmuştur. Filtrelemeyi sıfırlayın ve yeni bir filtre oluşturun. Yine olmazsa hangi DLL dosyasının hata verdiğini söyleyin, oradan ilerleyelim.

Filtreleme ıse yaramadı. Yıne bos ekran. DLL Depends'den açtım. Bunlar hatalı DLL'ler.

battlefront dll error.png

O halde şunları yapın:

Çözüm
15 ve 2013'ü kaldırın. 2015-2019 yazan v.

O halde şunları yapın:

Aga sen adamsın oyun çalıştı. Ama bir ricam daha olacak bende SWAT 4'ün bir modu var. SWAT Elite Force diye. o da aynı hatayı veriyor. 0x00007b hatasını. Acaba onun da DLL'lerine baksak çözebilir miyiz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı