T.C. CB Erdoğan'ın yazmış olduğu 'Daha Adil Bir Dünya Mümkün' kitap 6 Eylül'de satışa sunulacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaleme almış olduğu 'Daha Adil Bir Dünya Mümkün' isimli kitabı 6 Eylül'de (Yarın) satışa sunulacak. Kitapta dünya genelindeki sorunlar ele alınıyor, çözüm yolları bahsediliyor. CB Erdoğan, çözüm önerisinin "Dünya beşten büyüktür" ifadesinde kendini bulan, BM Güvenlik Konseyi'nin yapısının değiştirilmesini merkeze alan bir perspektifin hakim kılınmasıdır, kelimelerini kullanıyor.

Kitabın fiyatı 40 TL olacak, internetten sipariş edenler için ise kitabın fiyatı 32 TL olacak. CB Erdoğan'ın kitabı yarın okurseverlerle buluşacak. Kitabın ön kapağında ise CB Erdoğan'ın portre fotoğrafı dikkatimizi çekiyor. Kitabın arka kapağında ise "Dünya Beş Ülkeden Büyüktür" lafı dikkatimizi çekiyor. Kitabın arka kapağında sadece beş ülkenin, bütün dünyanın kaderini olumlu ya da olumsuz etkileyecek kararlar vermesinin etik ve doğru olmadığını, adil ve daha sürdürülebilir bir hayat için çok yönlü ve çok kutuplu bir BM'ye ihtiyaç olduğunu, kitabın arka kapağında Erdoğan yazısıyla belirtmiş.

1630828873023.png

Aslında kitap içeriği fena değil gibi gözüküyor, bir ara alıp okurum. Sizin düşünceleriniz nedir? Kitabın fiyatı biraz pahalı gibime geldi, uzun süredir aslında kitap almıyorum. Kitaplardaki fiyat nedir, o yüzden bilemiyorum da 32 TL çok. 25 TL gibi bir fiyat belirlenebilirdi bence. Kaynak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaleme almış olduğu 'Daha Adil Bir Dünya Mümkün' isimli kitabı 6 Eylül'de (Yarın) satışa sunulacak. Kitapta dünya genelindeki sorunlar ele alınıyor, çözüm yolları bahsediliyor. CB Erdoğan, çözüm önerisinin "Dünya beşten büyüktür" ifadesinde kendini bulan, BM Güvenlik Konseyi'nin yapısının değiştirilmesini merkeze alan bir perspektifin hakim kılınmasıdır, kelimelerini kullanıyor.

Kitabın fiyatı 40 TL olacak, internetten sipariş edenler için ise kitabın fiyatı 32 TL olacak. CB Erdoğan'ın kitabı yarın okurseverlerle buluşacak. Kitabın ön kapağında ise CB Erdoğan'ın portre fotoğrafı dikkatimizi çekiyor. Kitabın arka kapağında ise "Dünya Beş Ülkeden Büyüktür" lafı dikkatimizi çekiyor. Kitabın arka kapağında sadece beş ülkenin, bütün dünyanın kaderini olumlu ya da olumsuz etkileyecek kararlar vermesinin etik ve doğru olmadığını, adil ve daha sürdürülebilir bir hayat için çok yönlü ve çok kutuplu bir BM'ye ihtiyaç olduğunu, kitabın arka kapağında Erdoğan yazısıyla belirtmiş.

Eki Görüntüle 1158884

Aslında kitap içeriği fena değil gibi gözüküyor, bir ara alıp okurum. Sizin düşünceleriniz nedir? Kitabın fiyatı biraz pahalı gibime geldi, uzun süredir aslında kitap almıyorum. Kitaplardaki fiyat nedir, o yüzden bilemiyorum da 32 TL çok. 25 TL gibi bir fiyat belirlenebilirdi bence. Kaynak.
Pirlo’nun kitabını okurum daha iyi Terimsporluyum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaleme almış olduğu 'daha adil bir dünya mümkün' isimli kitabı 6 Eylül'de (yarın) satışa sunulacak. Kitapta dünya genelindeki sorunlar ele alınıyor, çözüm yolları bahsediliyor. Cb Erdoğan, çözüm önerisinin "dünya beşten büyüktür" ifadesinde kendini bulan, bm güvenlik Konseyi'nin yapısının değiştirilmesini merkeze alan bir perspektifin hakim kılınmasıdır, kelimelerini kullanıyor.

Kitabın fiyatı 40 TL olacak, internetten sipariş edenler için ise kitabın fiyatı 32 TL olacak. Cb Erdoğan'ın kitabı yarın okurseverlerle buluşacak. Kitabın ön kapağında ise cb Erdoğan'ın portre fotoğrafı dikkatimizi çekiyor. Kitabın arka kapağında ise "dünya beş ülkeden büyüktür" lafı dikkatimizi çekiyor. Kitabın arka kapağında sadece beş ülkenin, bütün dünyanın kaderini olumlu ya da olumsuz etkileyecek kararlar vermesinin etik ve doğru olmadığını, adil ve daha sürdürülebilir bir hayat için çok yönlü ve çok kutuplu bir Bm'ye ihtiyaç olduğunu, kitabın arka kapağında Erdoğan yazısıyla belirtmiş.

Eki Görüntüle 1158884

Daha adil bir dünya için ilk adım:
"Siz bu kardeşinize yetkiyi verin gerisi bizde"

Arkadaşlar kitabın animasyon hali için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
:D
Ve böyle bir şey olmayacak. 🥲

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı