T.C. Numarası ile açılan İninal hesabı nasıl sildirilir?

patnoslu9

Centipat
İyi günler ben arkadaşıma T.C. kimlik numaramı ve dogum tarıhımı verdım. İninal hesap açtı pişman oldum nasıl T.C. kimlik numaram ıle açılan hesabı sıldırebılırım bana ceza gelırse veya bakiye eksiye düşerse ne olur?

İyi günler ben arkadaşıma T.C. Kimlik numaramı ve dogum tarıhımı verdım. İninal hesap açtı pişman oldum nasıl T.C. Kimlik numaram ıle açılan hesabı sıldırebılırım bana ceza gelırse veya bakiye eksiye düşerse ne olur?

İninalde bakiye eksiye düşmez ayrıca ininal müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlat.

Arkadaşına neden T.C. kimlik numaranı verdin hocam?
Ayrıca bir şey olacağını düşünmüyorum sonuçta ön ödemeli bir sistem ininal, ödediğin kadar kullanırsın hesabı yani.

Müşteri hizmetleri üzerinden sildirebilirsiniz.
Şahsen müşteri hizmetleri berbat T.C. kimliğimi vermeme rağmen hesabi sildirmek isteyince T.C. mi istiyorlar.

Müşteri temsilcisini arayıp iptal edebilirsiniz. Ama bunun için kartın bakiyesinin 0 olması gerekir.
Eğer kayıtlı numaradan farklı bir numarayla aradığınız için kabul edilmezse kimlik numaranızın izinsiz kullanıldığını söyleyin. Ama arkadaşınızın başına sorun açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı