"t-shirtbastir.com" güvenilir mi?

AssassinSlayer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Gemi Makine işletme mühendisliği öğrencisi
Merhaba, kız kardeşime bir heiye almak istiyorum ve benim gibi F1 hayranı Max verstappen hayranı ve şapka almak istiyorum. Ancak bir türlü bulamadım ben de tasarlayan sitelere baktım sizce bu site güvenilir mi? Veya güzel baskı yapan bildiğiniz site var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kız kardeşini acilen doğru yol Ferrari'ye sevk etmeni öneriyorum.
Siteyi ilk defa duydum. Instagram'da formasporf1 diye bir sayfa var. Replika forma, şapka, suit vs. basıyor satıyor. Fiyatları uygun geliyor bana. Göz at istersen, kapıda ödeme ile al için rahat etsin.

Siteyi ilk defa duydum. Instagram'da formasporf1 diye bir sayfa var. Replika forma, şapka, suit vs. basıyor satıyor. Fiyatları uygun geliyor bana. Göz at istersen, kapıda ödeme ile al için rahat etsin.

Hayır dostum babam zaten Ferrari'yi tutuyor ancak Ferrari'ye geçipte strateji kanseri olamayız.

Hocam inceledim ancak çok sade bana verstappenin olduğu bir şapka lazım güzelinden internette verstappenin şapkasını aradım ancak bulamadım ya da fiyatları çok uçuk.

Merhaba, kız kardeşime bir heiye almak istiyorum ve benim gibi F1 hayranı Max verstappen hayranı ve şapka almak istiyorum. Ancak bir türlü bulamadım ben de tasarlayan sitelere baktım sizce bu site güvenilir mi? Veya güzel baskı yapan bildiğiniz site var mı?

Ticari sicil numarası ile İstanbul Ticaret Odası resmi sitesinden sorgula istersen ben baktım kayıtlı görünüyor firma. Çıkan sonuca tıkla orada yazan bilgilerle sitedeki bilgileri karşılaştır teyit et. Ama web siteleri farklı görünüyor büyük ihtimal onlara ait bir web site ya da başka birisi onların bilgilerini kullanıyor.

Vallahi tasarlacak bir adamakıllı site bulamadım ya şaka gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı