T-shirtlerin sürekli delinmesi

aenes43

Hectopat
Daha fazla  
Neredeyse aldığım tüm t-shirtler göbek hizasında deliniyor. Bu işin sebebini anlayamadım. Kemer deliyor diye düşündüm. Sivri kısmını bantladım ama hâla ufak delikler oluşmaya devam ediyor. Yok mu bu işin bir çözümü? Aldığım t shirt 1 ay gitmiyor.

Neredeyse aldığım tüm t-shirtler göbek hizasında deliniyor. Bu işin sebebini anlayamadım. Kemer deliyor diye düşündüm. Sivri kısmını bantladım ama hâla ufak delikler oluşmaya devam ediyor. Yok mu bu işin bir çözümü? Aldığım t shirt 1 ay gitmiyor.
Hocam, kilolu iseniz kilolu olduğunuz için olabilir.

Hocam aynı konudan bende muzdaribtim ben kumaşı kalitesiz tshirtler giyiyordum kaliteli giymeye başladım artık hiçbir şey yok fakat tshirtde bir yere geçebiliyor o yüzden çabuk yırtılıyordu bence bende.

Bu dediğini biliyorum. Geçmişte bana da oluyordu. Çamaşır makinesinin kazanından oluyor. Garantisi varsa arayın tişörtleri gösterin kazanın değiştirilmesini talep edin. Benim makinanın kazanını değiştirince sorunum çözülmüşdü.

Bu dediğini biliyorum. Geçmişte bana da oluyordu. Çamaşır makinesinin kazanından oluyor. Garantisi varsa arayın tişörtleri gösterin kazanın değiştirilmesini talep edin. Benim makinanın kazanını değiştirince sorunum çözülmüşdü.
Her tişörtte aynı yerler aynı şekilde deliniyor ve hepsi çamaşır makinesinden... Hocam saçmalamayın genelde kemer, pantolon düğmesi vb. şeylerden o delikler olur.

Kesinlikle yıkamadan. Öbür türlü böyle bir şeyin olması mümkün değil.
Tabiki de resident evil 4 te ki iron maiden değilseniz 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı