T5 v20.1 ile 18 saat mining yapmak uzun vadede sorun yaratır mı?

Yarın Furmark yapıp 1 ay kazımdan sonraki test ile karşılaştıracağım.
Ekran kartı soğuk-sıcak dengesini hep koruyacak. Hep aynı derecede olacağı için genleşme olmayacak. Ekran kartı 24 saat çalışmayacak, laptop olmasına rağmen fazla ısınmayacak. Kartınıza hiçbir şey olmaz hocam. Performansı da düşmez. Bu insan mı madencilik yapınca performansı düşsün? Fütursuzca overclock yapılan kartların düşebilir. Arkadaşın kartı düşmez :).

Ekran kartı soğuk-sıcak dengesini hep koruyacak. Hep aynı derecede olacağı için genleşme olmayacak. Ekran kartı 24 saat çalışmayacak, laptop olmasına rağmen fazla ısınmayacak. Kartınıza hiçbir şey olmaz hocam. Performansı da düşmez. Bu insan mı madencilik yapınca performansı düşsün? Fütursuzca overclock yapılan kartların düşebilir. Arkadaşın kartı düşmez :).
Hocam zaten bu sıcaklıklara güvenmesem kesinlikle yapmazdım. Laptoplar için ortalama 75-80’i geçmemeli diyorlar mining yaparken.

Laptopta RTX 3070, 3080 olsa mining yapmak belki mantıklı olabilir ama 24mh/s ile mining yapmak mantıklı değil. Ne kazanmayı planlıyorsun? 200 300 lira ayda en fazla o da. Sistemi ve kendini yormaya değmez.

Laptopta RTX 3070, 3080 olsa mining yapmak belki mantıklı olabilir ama 24mh/s ile mining yapmak mantıklı değil. Ne kazanmayı planlıyorsun? 200 300 lira ayda en fazla o da. Sistemi ve kendini yormaya değmez.
Hocam oyun deseniz dersten kafamı kaldıramıyorum. Kendini yoruyorsun deseniz zaten ilgilenmiyorum çok fazla bu aralar bilgisayar ile. Bildiğiniz boş boş duruyor kenarda laptop. En azından 300 TL civarı bir getirisi olsa fena olmaz.

Dostum belli ki merak etmişsin, en gerçekçi sonucu tecrübe ile alırsın 1-2 ay yap. Sonra zaten kar getirmediğini de göreceksin, ayrıca merakın da geçecektir.

Geri
Yukarı