Taahhütsüz internet önerisi

Docthirst

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, temmuz gibi evden çıkacağım. Seneye yurt dönme ihtimalim olduğu için taahhütsüz internete ihtiyacım var. İstanbul'da oturuyorum. Hangi firmayı öneririsiniz? TurkNet düşünmüştüm ama 250 lira pahalı geldi açıkçası. Fiber yok maalesef bulunduğum yerde.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam kullanıyor musunuz aktif bir şekilde? Toplam kurulumu ne kadar sürdü?

Millenicom kullanıyorum tavsiye ederim şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım.

Hocam ping değerleri nasıl kesinti vs yaşadınız mı hiç? Bir de kurulumu ne kadar sürdü? Bende modem de olmayacak bu sefer modem ücreti hakkında bir fikriniz var mı?

Netspeed önerebilirim.

Hocam kullanıyor musunuz aktif?

Merhaba,

1 hafta kadar önce TurkNet çatısından Millenicom'a geçiş yaptım. Hal buyurursunuz ki benim de bu konuda mutabık kalmamdaki en büyük sebep TurkNet'in güncel fiyatlandırma politikası oldu. Millenicom'a geçişimi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirdim. Altyapım daha önce VDSL ve Türk Telekom portuna bağlı bir şekilde çalıştığı için abonelik aktarımı sonrası herhangi bir ek işlem yapmama da gerek kalmadı zira bu noktada değişen tek şey modeme tanımlamış olduğunuz kullanıcı adı ve şifre oluyor fakat sizin durumunuzda ekstra kurulum ve port aktifleştirme ücretleri en azından ilk ay faturanıza dahil olabilir. Bu konu hakkında net bir bilgim yok. Fiyatlandırma politikasına gelirsek Millenicom'a enflasyon bazlı zamlarla alakalı birkaç şey danıştım. Kendilerine 2023 yılı için ön gördükleri zam politikası olup olmadığını sorduğumda bu yıl içerisinde henüz böyle bir düşüncelerinin olmadığını en son geçtiğimiz yılın aralık ayında zaten bir zam yaptıklarını zam yapılma durumlarında ise en fazla 2 ay en az 1 ay öncesinden müşterilere bilgilendirme geçildiği ve web sayfalarında bulunan fiyatların zam sonrası güncel fiyatlar olduğu belirtildi.

100Mbps kadar taahhütsüz VDSL altyapı ve paketinden yararlanan biri olarak müşteri memnuniyeti konusunda gerçekten çabaladıklarını gördüm. İlk 1 haftalık izlenimim hız ve erişilebilirlik bakımından oldukça stabil fakat daha ilk ayını dolduran bir kullanıcı olmadığım için buraya geçebilirsiniz öneririm gibi cümleler kuramayacağım zira aksi bir durumda mağdur olmanızı istemem.

Sormak istediğiniz herhangi bir şey olursa seve seve yardımcı olurum.

Sevgiler.

Geri
Yukarı