Tab 3 Lite Yavaş Şarj Olma Sorunu

Cass

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar babam yurt dışından Tab 3 Lite yolladı. Daha 2 hafta olmadı geleli. Dün sahte sarja taktım. Temassızlık oldu galiba 2-3 defa şarj oluyor uyarısı verdi. Birden %100 oldu 4-5 dakika oyun oynadıktan sonra tableti açıp kapadım %0 oldu. O olaydan sonra çok yavaş şarj olmaya başladı nasıl düzelir? Yanlış yazdıysam kusura bakmayın kardeşim kucağımda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendedede Tab 3 10.1 var aynı sorunlar oluyordu ama sarj hiç olmuyodu bazen çıkarıp takınca fulleniyodu.30dk sonrada boşalıyodu bazen hafif darbelerde kapanıyodu tablet garantiye gönderdim.Bataryasını ve sarj socet yuvasını değiştirdiler şuan sorun yok.

Bataryayı bozmuş olabilir.Benim tablettede böyle bişey oldu.Sonra romu değiştirirsem olur sandım ama o arad şarzı bitti.Eğer romunu değiştirirsen olabilir.Ya da bataryanı değiştirmen lazım.Burdan duyuru olsun diye söyliüyorum SAKIN SAHTE ŞARZ ALETİ KULLANMAYIN TABLETİNİZİ BOZAR.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı