Tab E mağazasından Microsoft Teams kayboldu

TarcJdg

Decapat
Daha fazla  
Kardeşimin bir tableti vardı ve Microsoft Teams üzerinden Online derslere giriyordu tabletten. Geçenlerde tablet yavaşladığı için format attık ve Microsoft Teams'i tablete yüklemeye çalıştım ama Play Store'da yoktu. Play Store da zaten benim telefonumdaki gibi değil. Biraz daha eski sürüm gibi. Ayarlardan falan güncellemeye çalıştım ama en güncel bu diyor. Tabletin markası Samsung Galaxy Tab E.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galaxy Tab E modeli Android 4.4.4 ile gelmektedir ve Microsoft Teams artık bu sürümde desteklenmemektedir.

Daha detaylı anlatır mısınız ne demek istediğinizi?
Yani mesela tableti ilk aldığımızda bütün oyunlar iniyordu sıkıntısız açılıyordu ama şimdi Play Store'a herhangi bilinen yaygın bir oyun yazsak o oyun yerine daha az sistem isteyen o oyuna benzer çakma oyunlar çıkıyor. Umarım anlatabilmişimdir.

Yani mesela tableti ilk aldığımızda bütün oyunlar iniyordu sıkıntısız açılıyordu ama şimdi Play Store'a herhangi bilinen yaygın bir oyun yazsak o oyun yerine daha az sistem isteyen o oyuna benzer çakma oyunlar çıkıyor. Umarım anlatabilmişimdir.

Hocam aynısını bende yaşadım. Yıllar önce yüksek ayarlarda kasmadan Asphalt 8 oynatan Tab 2 adlı cihazım artık YouTube üzerinden videoları bile zor oynatıyor...
Tek çözüm dediğim gibi ROM atmak.

Hocam aynısını bende yaşadım. Yıllar önce yüksek ayarlarda kasmadan Asphalt 8 oynatan Tab 2 adlı cihazım artık YouTube üzerinden videoları bile zor oynatıyor...
Tek çözüm dediğim gibi ROM atmak.
Bu konular hakkında gerçekten çok az bilgim var. Yani dediğiniz ROM olayını ben yapabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı