TAB Gıda firmasından çıkarken istifa dilekçesi nasıl yazılmalı?

Merhaba, yaz tatili başında bir fast food dükkanında işe girdim. Malumunuz, okul başladı ve yarı zamanlıya döndüm ama yine de olmadı, geçen hafta müdürüme okul ile beraber götüremediğimi bu yüzden ayrılmam gerektiğini söyledim. Sağ olsun, iyi karşıladı ve benim istifamı yazmam gerektiğini söyledi. Devamsızlıktan dolayı çıkar isem bir daha TAB Gıda bünyesinde işe giremeyeceğimi söyledi. Bu hafta sonu son mesailerimi yapacağım. Birazdan çıkacağım evden. Ben ekte görünen dilekçeyi yazdım. Uygun mudur diye danışmak istedim. Bilgisi olan arkadaşların mesajlarını bekliyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_0477.jpg
    IMG_0477.jpg
    144,6 KB · Görüntüleme: 881
Aşağıya yazman gerekenleri yazdım. İnternetten dilekçe formatı diye aratıp, yazabilirsin.
"TAB GIDA A.Ş. İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜNE"
"28.06.2022 tarihinde xx şubesinde başlamış olduğum xx görevime okulumun başlaması sebebiyle görevimden istifa etmek istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim."

Aşağıya yazman gerekenleri yazdım. İnternetten dilekçe formatı diye aratıp, yazabilirsin.
"TAB GIDA A.Ş. İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜNE"
"28.06.2022 tarihinde xx şubesinde başlamış olduğum xx görevime okulumun başlaması sebebiyle görevimden istifa etmek istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim."
Zaten ekte yazdığım da bunun gibi. Uygundur yani değil mi?

Bende bu yaz mevcut şirketten çıkış sağladım ama bu şekilde değil. Önce müdürüne çıkış yapmak istediğini söylüyorsun ve sana 2 sayfa ardından 2 beyaz A4 kapıdı veriyor. 2 sayfada ne yazıyorsa el yazısıyla hepsini a4'e geçiriyorsun. Daha sonra müdürüne nereleri doldurman gerektiğini soruyorsun söylüyor. Sonraki çıkış işlemlerini müdürün yapıyor.

Bende bu yaz mevcut şirketten çıkış sağladım ama bu şekilde değil. Önce müdürüne çıkış yapmak istediğini söylüyorsun ve sana 2 sayfa ardından 2 beyaz A4 kapıdı veriyor. 2 sayfada ne yazıyorsa el yazısıyla hepsini a4'e geçiriyorsun. Daha sonra müdürüne nereleri doldurman gerektiğini soruyorsun söylüyor. Sonraki çıkış işlemlerini müdürün yapıyor.
Elimde bulunan dilekçeyi vermeyeyim mi yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı