Tab S6 Lite kutu açılımından sonra tableti kurduktan sonra sürüm güncel mi gelir?

SpiderMan64

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10510U MX 130 8GB DDR4 2666MHZ RAM 1TB SEAGATE HDD 128GB SSD HP LAPTOP
Tab S6 Lite kutu açılımından sonra tableti kurduktan sonra sürüm güncel mi gelir?

Güncelleme almış olabilir üzerinden zaman geçiyor piyasaya sürüldükten sonra siz yine de kontrol edin. Her zaman en güncel en iyisidir hem güvenlik hem performans açısından.

Ben en iyisi yeni kişilerin yazmasını bekliyim sizin yazdığınızı ne olduğunu anlamadım(-_-)

Ben en iyisi yeni kişilerin yazmasını bekliyim sizin yazdığınızı ne olduğunu anlamadım(-_-)
Demek istediğim şu siz tableti aldığınız zaman güncel bir sürüm ile gelir bunu tüm markalar yapar ama o tablet satışa çıktığı zaman atıyorum siz hemen almayıp belli bir süre geçtikten sonra aldığınız için içinde yüklü olan sisteme güncelleme gelmiş olabilir bunu demek istedim kısaca tablet günceldir ama tam olarak güncel denmez.

Demek istediğim şu siz tableti aldığınız zaman güncel bir sürüm ile gelir bunu tüm markalar yapar ama o tablet satışa çıktığı zaman atıyorum siz hemen almayıp belli bir süre geçtikten sonra aldığınız için içinde yüklü olan sisteme güncelleme gelmiş olabilir bunu demek istedim kısaca tablet günceldir ama tam olarak güncel denmez.

Ben Tab S6 Lite ilk aldığımda 1-2-3 Ekim diye hatırlıyordum 1-2-3 Ekim'de kutu açılımını yaptık ve daha sonra yarın bakmışım güncelleme var diye bildirim alıyordum ve beni rahatsız ediyordu.
Ben yazılım güncellemesi yapmayı sevmeyen kişiyim.🤔

Yeni konular

Geri
Yukarı