Çözüldü Tablete kablolu klavye, mouse ve gamepad bağlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yaagzrmkc

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
GeForce Now üzerinden Cyberpunk 2077 veya Witcher 3'ü tabletten bitirmek istiyorum fakat dün denediğimde bağlayamadım. Dönüştürücü takıp USB çoğaltıcı bağladım USB çoğaltıcının üzerine ise klavye, mouse ve gamepad taktım. Sadece ekran üzerindeki tuşlar ile oynayabiliyorum. Onlar ile de zevksiz oluyor. Nasıl bağlayabilirim?

Çözüm: Işığını kapatınca düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tablet android mi iPad mi? Gamepad'i bilmem ama klavye mouse çok eski android (4 falan) tabletlerde bile çalışıyor.

Kablosuz gamepad alabilirsen al. Nvidia'nın "Nvidia Sheild" adında bir gamepadi var. 80 Euro bir fiyatı var. En iyi çalışacak gamepad bu.
Bazıları bazı kontrolcülerde sorunlar çıktığını söylüyor. Bu en sorunsuz çalışacak gamepad.

Tablet android mi iPad mi? Gamepad'i bilmem ama klavye mouse çok eski android (4 falan) tabletlerde bile çalışıyor.
Android, mouse çalışıyor fakat klavye algılanmıyor.
Kablosuz gamepad alabilirsen al. Nvidia'nın "Nvidia Sheild" adında bir gamepadi var. 80 Euro bir fiyatı var. En iyi çalışacak gamepad bu.
Bazıları bazı kontrolcülerde sorunlar çıktığını söylüyor. Bu en sorunsuz çalışacak gamepad.
Fazla pahalıymış :(.

Android, mouse çalışıyor fakat klavye algılanmıyor.

Fazla pahalıymış :(.
Mouse ve klavye kablolu mu yoksa kablosuz mu. Mouse'ta (kablosuz ise) pil olduğu için mouse çalışıyor, tablet klavyeyi (klavye kablolu ise) besleyemediği için çalışmıyor olabilir

Mouse ve klavye kablolu mu yoksa kablosuz mu. Mouse'ta (kablosuz ise) pil olduğu için mouse çalışıyor, tablet klavyeyi (klavye kablolu ise) besleyemediği için çalışmıyor olabilir
Her ikiside kablolu, ikisininde ışığını kapatabilirim eğer öyle çalışacaksa.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı