Tacizci taksici, kadını ezdi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yolda yürüyen kadını taciz edip üstüne arabayı süren bu taksici hakkında düşünceniz nedir?

Kaynak:Son dakika haberleri... Sosyal medyadaki 'Tacizci taksici' görüntülerde genç kadına dehşet yaşatan şahsın kimliği şaşırttı.

Polisi aramadığını ne biliyoruz? Her olayda herkesin dışarı çıkması mümkün olmayabilir. Bence çok önemli bir şey yapmış. Ne mi? KANIT.

Şuan bu kadar insan bu görüntüleri izledi ve buna şahit oldu. Ne değişti bunun gibi videolar yarında olacak ve biz izlemekle yetineceğiz. Fakat orada buna bizzat kendisi şahit olmuş biri tepkisini gösterebilir bizim gibi lanetler okuyup temenniler dilemez.

Şuan bu kadar insan bu görüntüleri izledi ve buna şahit oldu. Ne değişti bunun gibi videolar yarında olacak ve biz izlemekle yetineceğiz. Fakat orada buna bizzat kendisi şahit olmuş biri tepkisini gösterebilir bizim gibi lanetler okuyup temenniler dilemez.
Eğer adalet tarafı doğru işlerse çok şey değişir. Ancak siz de haklısınız tabi ki müdahale edebilecek durumda olanların bunu yapması doğru olur. Videoyu çeken bir çocuk bile olabilir veya başka bir kadın olabilir polisi aramış da olabilir. Ki zaten görüntülerin olması ve olayın sosyal medyada gündeme gelmesiyle biraz olsun daha üstüne gidiliyor. Sonuç her zaman istenildiği gibi olmayabilir. Ama ona yapacak bir şey yok.

Toplumun bu müdahale etme dürtüsünü de yavaş yavaş yok ettiklerini görüyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yolda yürüyen kadını taciz edip üstüne arabayı süren bu taksici hakkında düşünceniz nedir?

Kaynak:Son dakika haberleri... Sosyal medyadaki 'Tacizci taksici' görüntülerde genç kadına dehşet yaşatan şahsın kimliği şaşırttı.

Az önce haberde çıktı bu taksici bu kızın abisi kız evden kaçmaya çalışınca abide sinir olunca çarpmış diye duydum ATV Haber'de.

Tekrar bir şey yazmak isterdim de kurallar belli. İçimden diyeceğimi dedim. Çok şey denir de neyse. Türkiye işte.

1618507083005.png

Yeni konular

Geri
Yukarı