Tak çalıştır Wi-Fi adaptörü önerisi

Kerem Keller

Hectopat
Yer
Ankara
Merhabalar, kuzenimin oturduğu binada ortak kullanılan Wi-Fi'lar var. Kendisi evde tek yaşıyor ve masaüstü bilgisayarı var. Bir süredir telefonundan Wi-Fi'ye bağlanıp ardından USB bağlantısı ile interneti bilgisayara iletiyordu. Fakat 2 gündür telefonunda bir arıza meydana geldi ve internete bağlanamıyor.

Asıl sormak istediğim soru ise bize kurulum gerektirmeyen, tak çalıştır Wi-Fi adaptörü gerekiyor.( CD okuyucusu yok ve flash üzerinden driveri indirip bilgisayarına yükleyemiyor) Bütçemiz 75TL gibi bir fiyat. Adaptör önerisi veya internet bağlantısı için önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Ben bu ürünü kullanıyorum ve tavsiye ederim. İçinden kurulum CD'si çıkıyor ama Windows 10'da direk tak çalıştır şeklinde olması lazımdı.

Dosya Ekleri

• 20210411_205311.jpg
    20210411_205311.jpg
    153,9 KB · Görüntüleme: 42
  • 20210411_205338.jpg
    20210411_205338.jpg
    123,4 KB · Görüntüleme: 46
Hocam, pek çoğu yazılımı olmadan çalışmaz. En kötü ihtimalle bilgisayarcıya gidip USB belleğe alabilirsiniz.

CD-ROM yoksa sürücüsü var zaten kendi sitesinde buradan indirebilirsiniz.
Maalesef internet erişimi de yok.
Hocam, pek çoğu yazılımı olmadan çalışmaz. En kötü ihtimalle bilgisayarcıya gidip USB belleğe alabilirsiniz.
Yakınında bilgisayarcı maalesef yok.
Tak çalıştır değil ama içinden CD çıkıyor ben kullanıyorum memnunum.
Maalesef bana tak çalıştır lazım.

Başka bir çözüm yolu veya önerisi olan var mı acaba?

Telefonu Android ise USB bağlantısı ile kendi internetini bilgisayar ile paylaşabilir. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı