Gıda Take HIQ indirimleri başlıyor

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Cuma günü saat 15.00'den sonra Kurban bayramına özel %20 normal indirim + %10 sporcu kodu indirimi ile toplamda %30 indirim olacak. Uzun süredir böyle bir indirim bekliyordum, tükenmeden yetişebilirsem Smash Pre Workout almalı düşünüyorum. Uygun olursa bir de Whey çekerim.

Değmeyecek fiyata değmeyecek ürünler satıyorlar. Muadilleri daha iyi.
Smash'e çok heveslendim o yüzden alacağım fakat gayet kaliteli ham madde olduklarını iddia ediyorlar. İsmini vermek istemiyorum ama diğer ucuza satılan bir marka var, o pek güven vermiyor açıkçası.

Smash'e çok heveslendim o yüzden alacağım fakat gayet kaliteli ham madde olduklarını iddia ediyorlar. İsmini vermek istemiyorum ama diğer ucuza satılan bir marka var, o pek güven vermiyor açıkçası.
BigJoy'da Avrupa'da 40 yılı aşkındır hammadde üreten bir firma ile çalışıyor.

Pre-Dator ve Kingsize Beast Mode, HIQ'in ürünlerine fark atar maalesef. Yine de size kalmış. Smash'ın edeceği maksimum değer, 300 TL.

Predator de ucuz değil ki 30 servisi 449 TL. Smash indirim ile birlikte 400 TL altına düşüyor ve 39 servis.
Fiyatına değil içeriğine bakmanız lazım. Predator ekstradan BCAA, Elektrolit, Bitki özleri, B3-B6-B12 vitaminleri veriyor.

Kingsize'ı hiç söylemiyorum, direkt olarak fiyat ve içerik olarak tek atıyor zaten.

Şimdilik Smash'i deneyeceğim. Markaya genel olarak bir heves ettim güzel reklamını yaptılar.
Tecrübelerinizi aktarırsınız, ben de şahsen almayı düşünüyordum fakat 300-350 TL civarına düşmediği sürece almayı düşünmüyorum. Kingsize 400 TL civarına düşerse, onu alacağım.

Tecrübelerinizi aktarırsınız, ben de şahsen almayı düşünüyordum fakat 300-350 TL civarına düşmediği sürece almayı düşünmüyorum.
Not ettim ilk haftanın sonunda buraya konu açarım. Hesaplarım beni yanıltmıyorsa indirimde 385 TL'ye düşüyor ürün, bence daha da altını görmez.

Testo Taylan ürünleri çok iyi pazarladı açıkçası ama gerçekten dediği kadar kaliteli mi bilinmez. F/p olduğundan şüpheliyim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı