Gıda Take HIQ indirimleri başlıyor

Bu arada gerçek bir pre-workout ürününün içinde 6-7 gram sitrülin bulunmalı fakat bu Türkiye'de yasak.

Bütçesi yüksek arkadaşlar sadece 6-7 gram sitrülin, 350-400 mg kafein ve tirozin ile çok güzel bir pre-workout oluşturabilir.

Fiyat/performans olmadığı kesin. Sadece performans açısından iyi ürünler. Bu fiyata tercih etmem tabii ki.

Fiyatına değil içeriğine bakmanız lazım. Predator ekstradan BCAA, Elektrolit, Bitki özleri, B3-B6-B12 vitaminleri veriyor.

Kingsize'ı hiç söylemiyorum, direkt olarak fiyat ve içerik olarak tek atıyor zaten.
Kingsize Beast Mode almayı düşünüyorum fakat etkisiz kalıyor diyenler var. Predator kullandım fakat sıfır etki gösterdi, günlük hayatta kafein kullanan birisi de değilim, Kingsize önerir misin ?

Bilmiyorum, öyle uygun görmüşler herhalde. Yasak olan tek ülke biziz büyük ihtimal.

Kingsize Beast Mode almayı düşünüyorum fakat etkisiz kalıyor diyenler var. Predator kullandım fakat sıfır etki gösterdi, günlük hayatta kafein kullanan birisi de değilim, Kingsize önerir misin ?
Türkiye'de Pre-Workout ürünleri bakanlığımız sağ olsun çok etkisiz üretildiği için, etki göstermemesi normaldir.

Kendi ürününü hazırlayabilirsin.

Ben sadece drops alacağım, param olsa pre alırdım ama biraz pahalı geliyor. Onun yerine 2-3 kullanımdan sonra etkisini yitiren ProteinOcean pre'sini alıcam.
Drops mantıklı aslında. Tadı çok iyi. Ama bazı reklam yapan sporcular 2 damla yetiyor diyor. O yalan. Minimum 3 damla atılmalı.

Geri
Yukarı