Take Two Ücretsiz Bütün Türkçe Yamaları Kaldırttı

Ücretli yaptılar,hoş bir hareket değil ancak satın almazsın hiçbir şey olmaz. Şikayet gidince herkesin oynama hakkı ellerinden alındı. Ki zaten belli bir süre geçtikten sonra ücretsiz yapıyorlardı.
Dostum anlamadın sanırım RDR dışında ki oyun yamalarının iptal olmasının sebebi çevirmenler senin benim gibi oyuncular değil.

Zaten Take-Two'dan beklenirdi böyle bir hareket. Tamam, RDR2'yi kaldırtmakta haklıydılar ama ücretsizlere neden dokunuyorlar, çok ilginç.

RDR2'nin olayı ne, biri beni aydınlatabilir mi?
Anonymous Çeviri, RDR2'nin Türkçe yamasını ücretli dağıtacağını duyurdu. Buna büyük tepkiler geldi. Sonra yama için 50 TL gibi fahiş bir fiyat açıklanınca şikâyet edildi, Take-Two ise RDR2'nin yamasını kaldırttı.

Ben olsam ben de kaldırtırdım. Benim yaptığım oyunun arkasından kimsenin para kazanmasına müsaade etmem. Bir kere yaptıkları zaten yasal değildi.

Böyle lanet bir şirket olamaz, Ubisoft ile falan dalga geçiyoruz ama adamlar en azından parasını verdiğimiz oyun ile rezil etmiyor...
Bundan sonra Take-Two ile ilişkili hiçbir oyunu almayacağım, beni umursamayan bir firmaya neden para vereyim?
CDPR'ye devam, hiçbir firma bu firmanın yerini tutamaz artık.

Arkadaş madem istemiyorsun yama. Madem istemiyorsun benden başkası oyun dosyalarını karıştırmasın. Aç o zaman bir bağış kutusu sitende. Türk oyuncular 3-5 sadaka atsında sana git Türkçe çevirmen tut. Ortalama çevirmen ücreti 20K $ dolar olsa 2 güne toplanır o para. Sonra belki sizin kokuşmuş ego kokan ağızlarınıza maruz kalmayız. Sayın oyun “şirketleri”..

Arkadaş madem istemiyorsun yama. Madem istemiyorsun benden başkası oyun dosyalarını karıştırmasın. Aç o zaman bir bağış kutusu sitende. Türk oyuncular 3-5 sadaka atsında sana git Türkçe çevirmen tut. Ortalama çevirmen ücreti 20K $ dolar olsa 2 güne toplanır o para. Sonra belki sizin kokuşmuş ego kokan ağızlarınıza maruz kalmayız. Sayın oyun “şirketleri”..
Sorun yama yapmak değil sorun bu yamayı para karşılığında satmak ki adamlar iptal etmekte sonuna kadar haklı eğer yamayı ücretsiz yapsalardı Take Two hiçbir şey yapamazdı.

Geri
Yukarı