Take Two Ücretsiz Bütün Türkçe Yamaları Kaldırttı

Evet. Oyunların dilini %90 anlayabiliyorum, bilmediğim kelime çıkarsa da 2 dakika oyunu durdurup bakıyorum. Hem böylece oyunlardan yeni kelimeler öğreniyorum. Tavsiye ederim.

Bende filmleri, dizileri alt yazılı izleyip ve oyunları İngilizce oynayıp öğrenmeyi düşünüyordum. Neredeyse hiç bilmediğim için oyunlarda, oyunun akışını ciddi bir şekilde bozuyorum. Ve film/dizilerdeki çevirilerin doğruluğu beni şüphelendiriyor.

Bende filmleri, dizileri alt yazılı izleyip ve oyunları İngilizce oynayıp öğrenmeyi düşünüyordum. Neredeyse hiç bilmediğim için oyunlarda, oyunun akışını ciddi bir şekilde bozuyorum. Ve film/dizilerdeki çevirilerin doğruluğu beni şüphelendiriyor.
Hiç bilmiyorsanız oyunlardan başlamak pek doğru olmaz. Biraz temel edinip ondan sonra oyunları İngilizce oynayın.

Sorun yama yapmak değil sorun bu yamayı para karşılığında satmak ki adamlar iptal etmekte sonuna kadar haklı eğer yamayı ücretsiz yapsalardı take two hiçbir şey yapamazdı.

RDR2’nin yaması için aylardır gece gündüz demeden çalıştı herifler. Oyunda o kadar fazla konuşma var ki bunu ücretsiz yapmak hayır kurumu olmayı gerektirir. Alacaklar tabii parasını. Madem yapımcı şirket yapmıyor. Onlar yapar. Adamlar sadece 6 ay’ı geçkin süredir bununla uğraşıyor. Yazık günah.

Küfür ve ağır sözcükler tam olarak çevrilmiyor ama geri kalanlar gayet doğru oluyor.
İşte aradaki yanlış olabilecekleri ayırt edebilmek için, İngilizce konuşmalardaki telaffuzları dinleyerek anlamaya çalışıyorum. Anca o zaman anlayabiliyorum. Çevirinin tam doğru olmadığını.
Hiç bilmiyorsanız oyunlardan başlamak pek doğru olmaz. Biraz temel edinip ondan sonra oyunları İngilizce oynayın.
Oyunlarda İngilizce konuşmaları, İngilizce alt yazılı dinliyorum, ilk önce İngilizce konuşmalara aşina olup kelimeleri aralarından seçebilmek daha doğru geliyor. Yoksa normal şartlarda biri karşımda İngilizce konuştuğunda aradaki kelimeleri seçemiyorum.

RDR2’nin yaması için aylardır gece gündüz demeden çalıştı herifler. Oyunda o kadar fazla konuşma var ki bunu ücretsiz yapmak hayır kurumu olmayı gerektirir. Alacaklar tabii parasını. Madem yapımcı şirket yapmıyor. Onlar yapar. Adamlar sadece 6 ay’ı geçkin süredir bununla uğraşıyor. Yazık günah.
İşte o iş öyle olmuyor Rockstar'da 7 yıl boyunca gece gündüz çalıştı oyunu yapmak için üzerlerinden para kazanmak doğru değil ama her şeyden önce yasal değil zaten.

Yamaların yedeklerini silmeseymişim olurmuş:(

Yeni konular

Geri
Yukarı