Taken 2 - 2012'nin en berbat filmi

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Geçtiğimiz gün Taken 2 izleyelim dedik... Taken'dan aldığımız gazla oturduk filmin başına...

Film İstanbul'da geçiyor ama hangi İstanbul... Ben öyle bir İstanbul görmedim... İstanbul'u Hindistan gibi tanıtmışlar... Sanki varoş bir semt... Filmde Arnavutluk ile sınır komşusuyuz. Sınırda da bi bayrak var, bi de bıyıklı bi görevli pasaportlara bakıp geçin diyor... Bu kadar...

Polis arabaları Murat 131 :) Gerisini siz düşünün artık..

ABD'de ehliyet alamayan kız, Türkiye'de vitesli arabayı manyak gibi kullanıyor :) Güler misin ağlar mısın...

Otelde ateş ediliyor, kimse sallamıyor... Kız babasını bulmak için önüne gelen yerde el bombası kullanıyor... Resmen komedi filmi... Sonra adamı kaçırıyorlar... Kaç dakika boyunca seyahat ediyor ama nedense otelde fazla uzaklaşmamış oluyorlar :)

ABD elçiliğine geliyorlar, elçiliğin önünde barikat var ve gelenlere ateş ediyorlar.. Laaan :)

Kısacası rezalet bir filmdi... Kesinlikle vaktinizi harcamayın...

İkinci filmler genelde b.ka sarıyor. İnsan diyor; keşke hiç çekmeseler ve akıllarda tek ve güzel olan ilk film kalsın ama yok illa para için mahfediyorlar. İzlemedim ama izlemeyi düşünüyordum artık düşünmüyorum...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı