Takip edilesi YouTube kanalları

Ayhan Tarakçı
Tolgaozbek.com
ScaleModelAircraft
The Relaxing End
Makine --> oyun incelemeleri yapıyor.
Saniye
KhanAcedemy Türkçe
DaFluffyPotato
TRT arşiv
32. gün arşiv

Bir bilgim yok fakat videolarında söylediği şeyler gayet mantıklı, bir de böyle bakmak gerek. Ekşi sözlük bu forum hakkında da saçma şeyler söylemişti, tabi inanıp inanmamak size kalmış.
Hocam tabii orda yazan her şeye inanılmaz ama gözlem yaparak da bulabilirsiniz. Videolarındaki yabancı kaynakları "sağ tık > türkçeye çevir" şeklinde hazırlayan bir youtuberdir kendisi. Ayrıca bir çok "yayıncı - youtuber" tarafından da sert ve bence haklı eleştiriler almış bir kanal.

Hocam tabii orda yazan her şeye inanılmaz ama gözlem yaparak da bulabilirsiniz. Videolarındaki yabancı kaynakları "sağ tık > türkçeye çevir" şeklinde hazırlayan bir youtuberdir kendisi. Ayrıca bir çok "yayıncı - youtuber" tarafından da sert ve bence haklı eleştiriler almış bir kanal.
Okudum dostum ,eğer düz dünyacı olduğu doğruysa durum vahim. :D

• OTOPARK.com
  • Japonic
  • Sekizsilindir
  • Technopat
  • Tiametmarduk
  • Anlatan Adamlar
  • Enis Kirazoğlu
  • Barış Özcan
  • Orhun Kayaalp
  • Mesut Çevik
.
.
.

Daha fazla nicesi var tabii. Youtube çöplüğünde bu kanallar iyi geliyor.

#Bebar Bilim
#Barış Özcan
#PopulerScienceTR
#Yusuf Kayaalp
#Flu TV
#Technopat
#Volkan Oyun Kuvvetleri
#Filme Gitmeden Önce
#Filmler ve Filimler
#Lorem Ipsum
#Hikmet Anıl Öztekin
#Mesut Çevik
#Neo & Toprak
#Ben NEO
#Tonguç Akademi 9.sınıf
#Murat Soner
#Can Sungur ve Yakın Evren
#Orhun Kayaalp
#Enis Kirazoğlu
#Saniye
#Beter
#Multiplayer
#PintiPandaTV TV
#Aykut Elmas
#orkundk'nın tarzı
#Özcan Show
#Mustafa Yılmaz
#Ekonomist Çoban
#Easter GamersTV
#Ayhan Tarakçı
Evet hepsini izliyorum. Müzik kanallarını da yazmadığım hali bu. Bir de izlediğim ama takip etmediğim kanallar var.

Vee sürpriz son:
TedEX'i de unutmayalım.
Bir bilgim yok fakat videolarında söylediği şeyler gayet mantıklı, bir de böyle bakmak gerek. Ekşi sözlük bu forum hakkında da saçma şeyler söylemişti, tabi inanıp inanmamak size kalmış.
Jahreinle kavgaları var, sadece o kavgayı izleyerek "NY*MA" adlı insanın uyduruk, saçma sapan insanların yorumlarını gün yüzüne çıkarmaya çalışan biri.

Silah severler için. Kentucky Ballistics komiktir ve çeşitli materyallere her türlü silahla atış yapar.
Hickok45 objektif olarak silah inceler ve atış yapar.
Anlatmama gerek yok.
PUBG severler için. Kozmik Karınca'nın sözlerine, Suat'ın pusularına doyum olmaz.
Satranç severler için. Satranca gram ilgim olmamasına rağmen açıp izledim ve çok ilgimi çekti.

Geri
Yukarı