Takma İsim Önerisi

En sevdiğin dizi belki oyundan bir şey ile bağdaştırabilirsin. Mesela lotr hayranısındır golluma ithafta bulunursun o tarz şeyler düşünebilirsiniz
Arkadaşlarınız size bir şey yakıştırıyorsa o da olabilir hocam bana hep papaz mısın derlerdi din dersim düşük diye 4 yıldır her yerde papaz riçırt kullanıyorum.

En sevdiğin dizi belki oyundan bir şey ile bağdaştırabilirsin. Mesela lotr hayranısındır golluma ithafta bulunursun o tarz şeyler düşünebilirsiniz
Arkadaşlarınız size bir şey yakıştırıyorsa o da olabilir hocam bana hep papaz mısın derlerdi din dersim düşük diye 4 yıldır her yerde papaz riçırt kullanıyorum.
Olabilir hocam bazı insanlar öyle isimler buluyorlarki tabiri caizse cuk oturuyor. Ben de bu zamana kadar çok isim denedim ama kendimi tam anlamıyla özdeşleştirebileceğim bir nick bulamadım. Sonuçta internet kimliğimiz, güzel olmalı bence.

Olabilir hocam bazı insanlar öyle isimler buluyorlarki tabiri caizse cuk oturuyor. Ben de bu zamana kadar çok isim denedim ama kendimi tam anlamıyla özdeşleştirebileceğim bir nick bulamadım. Sonuçta internet kimliğimiz, güzel olmalı bence.
Techarcher
Tech26hunter
Bluecape 2player6

Bunları oluşturabildim, kusura bakmayın biraz geç oldu. Beğenmediyseniz, yazarsınız. Umarım olmuştur.

Çok da kasmaya gerek yok benim oyundaki nickim "TEK TEKER ASIM". Hani o an aklımdan bu geçti yapayım dedim. Steam profili de bizim harf magneti vardı F harfi içinde de iki göz ve gülen ağız kalpli falan böyle hani tatlı bir F harfi. Gittim onun fotosunu çektim pp yaptım sonra nicki PRESS F yaptım. Çok kasmaya gerek yok hani. Genel geçer nick bulmak zor olur onun yerine oyuna göre yapmak çok daha iyi. Metin2'nin daha ilk yıllarında savaşçı açmıştık nicki büyüklü küçüklü HaTAGHai'ydi.

Sagato olabilir hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı