Taksitle Bilgisayar Almak İçin Limit Ne Olmalı?

Galip Akcan

Decapat
Merhabalar Monster sitesinden laptop almak istiyorum ancak ailemde 3000 TL gibi bir limiti olan kredi kartı var ve ben taksit yaptırmak istiyorum. Taksitli fiyatı da 750-800 gibi bir şey çıkıyor. Bu kartla taksitli alabilir miyiz? Yoksa limit laptop fiyatından yüksek mi olmalı?

recep.gulten

Picopat
Merhabalar Monster sitesinden laptop almak istiyorum ancak ailemde 3000 TL gibi bir limiti olan kredi kartı var ve ben taksit yaptırmak istiyorum. Taksitli fiyatı da 750-800 gibi bir şey çıkıyor. Bu kartla taksitli alabilir miyiz? Yoksa limit laptop fiyatından yüksek mi olmalı?

Taksitte limit sıkıntısı yok diye biliyorum.

BazuKom

Centipat
Bu zamanda bilgisayarı yüzüne bakılmaz alma boş ver benim 1,4 yıl önce alığım 800 liralık RX570 şimdi 8000 lira laptoplar zaten en dandiği 10kdan başlıyor.

EM-PLEH

Centipat
Makaleler
1

Laptopun fiyatı 8 bin ise kartta en az 8 bin olmalı ya da monstera özel farklı kartlar ile ödeme var o da şöyle oluyor, 3 bin 1 kartta 2 bin bir kartta bir 3 binde başka kartta yani 3 karttan birden taksit yapılıyor.

KS
Galip Akcan

Galip Akcan

Decapat
Abra A5 V16.6.3 modelini alacaktım bir de 8 GB ram eklemesi yaptıracaktım ancak cevap almak istediğim konu bu değil.

Ereborlu Vaveyla

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Dünyada bir yerdeyim.
Ürünün fiyatı ne kadarsa, kartınızda da o kadar limit olmalı. 7 bin ise 7 bin. 7 binlik ürün 5 binlik kartla alınamaz. Şubeye gidebilirseniz üstünü nakit verip kalanı taksit yaptırabilirsiniz. Bazı firmalar yapıyorlar nakidiniz varsa.

Yeni konular

Yukarı