Taksitle Bilgisayar Almak İçin Limit Ne Olmalı?

Galip Akcan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Monster sitesinden laptop almak istiyorum ancak ailemde 3000 TL gibi bir limiti olan kredi kartı var ve ben taksit yaptırmak istiyorum. Taksitli fiyatı da 750-800 gibi bir şey çıkıyor. Bu kartla taksitli alabilir miyiz? Yoksa limit laptop fiyatından yüksek mi olmalı?

Merhabalar Monster sitesinden laptop almak istiyorum ancak ailemde 3000 TL gibi bir limiti olan kredi kartı var ve ben taksit yaptırmak istiyorum. Taksitli fiyatı da 750-800 gibi bir şey çıkıyor. Bu kartla taksitli alabilir miyiz? Yoksa limit laptop fiyatından yüksek mi olmalı?

Taksitte limit sıkıntısı yok diye biliyorum.

Bu zamanda bilgisayarı yüzüne bakılmaz alma boş ver benim 1,4 yıl önce alığım 800 liralık RX570 şimdi 8000 lira laptoplar zaten en dandiği 10kdan başlıyor.

Laptopun fiyatı 8 bin ise kartta en az 8 bin olmalı ya da monstera özel farklı kartlar ile ödeme var o da şöyle oluyor, 3 bin 1 kartta 2 bin bir kartta bir 3 binde başka kartta yani 3 karttan birden taksit yapılıyor.

Ürünün fiyatı ne kadarsa, kartınızda da o kadar limit olmalı. 7 bin ise 7 bin. 7 binlik ürün 5 binlik kartla alınamaz. Şubeye gidebilirseniz üstünü nakit verip kalanı taksit yaptırabilirsiniz. Bazı firmalar yapıyorlar nakidiniz varsa.

Geri
Yukarı