Taksitle iPhone 5S

lNormLife

Hectopat
Daha fazla  
İyi Akşamlar, ben 1 ay sonra iPhone 5S almayı düşünüyorum ama alacağım yer hakkında bilgi almak istiyorum.
Turkcell'den mi ?
Avea'dan mı ?
Vatan Computer'dan mı alsam ? Ya da sizin önerileriniz ?
Şimdiden teşekkür ederim :)

Taksitten uzak durun çok fazla para ödeniyor maalesef. Birinden borç para alıp nakit alsanız daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Operatörlerden alınabilir. Bütçesi, tarife içeriği, bölgedeki çekme durumu gibi etkenler göz önünde bulundurulmalı.
Vatan şubelerinde banka şubesi oluyor (Hepsinde olmayabilir). Taksitlendirmeden sonraki bütçeye göre tercih edebilirsiniz.

Vatan Computer alışverişler de memnun olan kişileri çok duydum. Bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Vatan Computer tercih edin.

Teknosada taksit imkanı var ing banka ile anlaşması var . Söyle oluyor sen telefonu alacağın zaman ing kartı almış oluyorsun telefonu peşin ama sen düzenli olarak bankaya her ay yatırıp alabiliyorsun.

Teknosada taksit imkanı var ing banka ile anlaşması var . Söyle oluyor sen telefonu alacağın zaman ing kartı almış oluyorsun telefonu peşin ama sen düzenli olarak bankaya her ay yatırıp alabiliyorsun.
Teknosa'da pahalı oluyor kardes onun yerine Avea'dan almak daha mantıklı gibi değil mi ?
24 ay 1 GB internet paketi ve iPhone 6 ayda 135 lira
24 ay 1 GB internet paketi ve iPhone 5S ayda 114 lira sizce hangisini almalıyım ?

iPhone 6 alabilme imkanım da var 5S'e o kadar para vereceğime 6'ya versem mi ? S serileri çok iyiymiş bunu her yerde söylediler bana sizce ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı