Taksitle telefon nasıl alınır?

astonishedflyer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Vatan Computer ya da Hepsiburada üzerinden iPhone SE 2020 alacağım. Anladığım kadarıyla yalnızca "Ticari Kredi Kartlarına" taksit yapılıyor. Sadece evde Ziraat'e ait ticari kredi kartı mevcut. Bu şekilde kredi vs. uğraşmadan taksitle telefon satın alabilir miyim?

Eğer kullandığınız Operatör Turkcell ise her ay faturanıza yansıtarak taksitlendiriyorlar veya Vatan gibi yerlerde Fibabank'dan kredi kullandırtıyorlar ben kullanmıştım Honor telefon alırken onun dışında normal kredi kartlarına yapılmıyor diye biliyorum.

Bazı mağazalar (Media Markt, Vatan) yada bazı internet siteleri bankalarla anlaşıp alışveriş kredisi seçeneği sunuyor. Kısaca bankadan kredi çekip onunla telefonu alıyorsun ondan sonra her ay krediyi ödüyorsun.

Ama bazıları faiz uyguluyor ona dikkat et. Mesela Media Mark'ta Deniz Bank faiz uygulamıştı bize.

Merhaba, Vatan Computer'ya da Hepsiburada üzerinden iPhone SE 2020 alacağım. Anladığım kadarıyla yalnızca "ticari kredi kartlarına" taksit yapılıyor. Sadece evde Ziraat'e ait ticari kredi kartı mevcut. Bu şekilde kredi vs. uğraşmadan taksitle telefon satın alabilir miyim?

Kendim bizzat denemedim fakat bir yerde okumuştum. Kredi kartıyla tek çekim yapıp banka uygulamasından taksitlendiriliyordu.

Geri
Yukarı