Taksitli ürün iadesi

• Konuyu başlatan Ddg
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 346

Ddg

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün N11 üzerinden 6 taksitle bir ürün aldım fakat iptal edip başka satıcıdan almak istiyorum daha uygun fiyata kafama takılan kısım kart limiti ile alışverişim aynı miktarda yani 10000 limit vardı 8000 alışveriş yaptım ürün daha kargoya verilmedi iptal edersem limitim yine 10000 mi olacak yoksa 6 ayda taksit taksit mi ödeme yapacaklar hesabıma yani iptal edersem tekrar 8000 liralık limiti kullanabilir miyim?

Bu konuyu bende merak ediyorum taksitle alınan bir ürünü iade edince ne tarz işlemler yapmamız gerekiyor taksitin iptal olması için.

Merhaba arkadaşlar, bugün N11 üzerinden 6 taksitle bir ürün aldım fakat iptal edip başka satıcıdan almak istiyorum daha uygun fiyata kafama takılan kısım kart limiti ile alışverişim aynı miktarda yani 10000 limit vardı 8000 alışveriş yaptım ürün daha kargoya verilmedi iptal edersem limitim yine 10000 mi olacak yoksa 6 ayda taksit taksit mi ödeme yapacaklar hesabıma yani iptal edersem tekrar 8000 liralık limiti kullanabilir miyim?

Aynı gün iade yaparsınız limit satın alma işlemini yapmadan önceki haline geri döner.

Peki satıcının onaylamasını beklemek zorunda değil miyiz iade için.

İade prosedürü satıcıdan satıcıya değişiklik gösterebilir.

İade prosedürü satıcıdan satıcıya değişiklik gösterebilir.

İade işleminden sonra işlemi yaptığınız bankanın müşteri hizmetlerini arayıp taksitlendirmeyi iptal ederseniz sorun çözülecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı