Takviyesiz mavi öz kasma

Ben aramda takviye yapıp kasıyordum 2 günde 25k mö kasmıştım.
Bir uygulama önereceğim ama ceza yiyebilirim diye önermiyorum.

Yanlışsam bende ban yerim ama Technopat'ta bir şeyler önermek yönledirmek hatta link atmak ban sebebi değil :D zaten burada olma amacımız bilgi edinmek önerin yani herkes faydalansın. Tabi hileyse önermeyin o zaten ban riski taşıyor bir anlamı yok.

Çalıştıysa çözüldü olarak işaretlersen sevinirim.
Hocam uygulama çalıştı geliyor mavi öz ama bana yemekten korkuyorum. Arkadaşlarım perma yersin diyor.
Hocam uygulama çalıştı geliyor mavi öz ama bana yemekten korkuyorum. Arkadaşlarım perma yersin diyor.
Ne düşünüyorsunuz hocam? @Kedi Yumak
Bir de yensem de yenilsem de 200mö mü? Bu kasma sürecini nasıl hızlandırabilirim?
@Kedi Yumak

Son düzenleme:

Ne düşünüyorsunuz hocam? @Kedi Yumak
Bir de yensem de yenilsem de 200mö mü? Bu kasma sürecini nasıl hızlandırabilirim?
@Kedi Yumak

Hocam rica etsem özelden bana atabilir misiniz programı vallahi cok ihtiyacım var mavi öze kafayı yiyeceğim artık
Burdan discord sunucusu açtım tek kullanımlık, eğer hesaba giriş yapmadıysan tarayıcıdan epostasız hesap açabilirsin.

Hocam merhaba bana özelden programın linkini vs atabilir misin rica etsem? Çok ihtiyacım var öze

Geri
Yukarı