Tam ekrandaki uygulamaları print screenin görmemesi

MamiFK

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar tam ekrandaki uygulamaların ekran görüntüsünü almak için print screen tuşu kullandım fakat tam ekrandaki uygulamayı görmüyordu. Ekranda gördüğüm her şeyin ekran görüntüsünü almasını sağlayan bir program ya da başka bir şey varsa yardımcı olur musunuz? İki GPU kullanıyorum, belki sorun bu yüzdendir diye düşünüyorum.

İki GPU kullanıyorum, belki sorun bu yüzdendir diye düşünüyorum.
Hayır, sorununuz bu nedenle değil. Tam ekran modundaki uygulamalar pencere olarak görülmediğinden Windows ekran görüntüsüne sağlıklı bir şekilde dahil edemez. Tam ekrandaki uygulamanızın veya oyununuzun ayarlar kısmından tam ekran ayarını Borderless Window (Kenarlıksız Pencere) yapabilirseniz ekran görüntüsünü PrintScreen tuşuyla sorunsuz alabilirsiniz.

Hayır, sorununuz bu nedenle değil. Tam ekran modundaki uygulamalar pencere olarak görülmediğinden Windows ekran görüntüsüne sağlıklı bir şekilde dahil edemez. Tam ekrandaki uygulamanızın veya oyununuzun ayarlar kısmından tam ekran ayarını borderless window (kenarlıksız pencere) yapabilirseniz ekran görüntüsünü printscreen tuşuyla sorunsuz alabilirsiniz.

Evet öyle de oluyor fakat tam ekranda oynamayı tercih ediyorum ve sürekli kenarlıksız pencere yapmak yorucu olur.
Bence çok kullanışlı.

Teşekkürler, bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı