Tam kapama turistleri etkilemeyecek

Her zaman olduğu gibi perşembe akşamından itibaren tam kapanma olacak. (Çocuk oyuncağına döndü aç kapa aç kapa.) Bizim halkımız geçim sıkıntısıyla ve açlıkla cebelleşirken turistlere herhangi bir kısıtlama uygulanmayacak, onlar istediği gibi sürtecek. Allah kahretsin, ben neden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım?
Turizm Bakanı Ersoy: Tüm turizm çalışanları Mayıs sonuna kadar aşılanacak

Bizim halkta ucu bucağı olmayan bir memnuniyetsizlik var. Kapanma gelsin diye hashtag açanlar şimdi özgürlüğümüz kısıtlanıyor, vay efendim şu vay efendim bu naraları atıyor. Turist mevzusunda da, para lazım. Başka açıklaması yok. Kapanma da birçok aile sıkıntı çekecek, yapılması gerekenler var ama işte bir işe yaramıyor ne dediğimiz.

Çıksan ne yazar, çıkmasan ne yazar. Etrafta polis yok ki durdurup pasaport soracak, kimlik soracak. Hayatımda en son polis gördüğüm yıl 2019'du, sonrasında gerçekten hiç görmedim.

Dün eve giderken 3 kez polis çevirmesi ile karşılaştım.

Her zaman olduğu gibi perşembe akşamından itibaren tam kapanma olacak. (Çocuk oyuncağına döndü aç kapa aç kapa.) Bizim halkımız geçim sıkıntısıyla ve açlıkla cebelleşirken turistlere herhangi bir kısıtlama uygulanmayacak, onlar istediği gibi sürtecek.
Turistlere herhangi bir kısıtlama olmayacak ve vatandaşa ceza vereceksin ki padişahımızı beslensin. Ne yapalım ülke hazinesi tek başına yetmiyor padişahımıza. Belki bu sefer doyar.
Neden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım diye değil neden çevremi bu lanet partiye oy vermemesi konusunda ikna edemiyorum diye düşünmeliyiz. Aksi taktirde elimizde Cumhuriyet bile kalmayacak.

Turistlere herhangi bir kısıtlama olmayacak ve vatandaşa ceza vereceksin ki padişahımızı beslensin. Ne yapalım ülke hazinesi tek başına yetmiyor padişahımıza. Belki bu sefer doyar.

Neden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım diye değil neden çevremi bu lanet partiye oy vermemesi konusunda ikna edemiyorum diye düşünmeliyiz. Aksi taktirde elimizde Cumhuriyet bile kalmayacak.
Siyasi konulara pek girmeyelim bence. :D

1619536171117.png

Her zaman olduğu gibi perşembe akşamından itibaren tam kapanma olacak. (Çocuk oyuncağına döndü aç kapa aç kapa.) Bizim halkımız geçim sıkıntısıyla ve açlıkla cebelleşirken turistlere herhangi bir kısıtlama uygulanmayacak, onlar istediği gibi sürtecek. Allah kahretsin, ben neden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım?
Turizm Bakanı Ersoy: Tüm turizm çalışanları Mayıs sonuna kadar aşılanacak
Tabi ki etkilenmeyecek. Onlar ile biz bir miyiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı