Tam kapanmada internet sağlayıcıları çalışır mı?

Okidoki0

Centipat
Arkadaşlar dün bana TurkNet şu mesajı gönderdi. "evde kurulum ekipleri randevu için sizi 48 saat içinde arayacaklar, sizinde e-posta adresinize gönderdiğimiz belgeleri yazdırıp, imzalamanız yeterli." fakat bu mesaj tam kapanma yasağı gelmeden önceydi. Tam kapanmada sizce internet bağlayıcı ekipler çalışıyor mudur? Harici modemim kargodan yarın gelecek ve yarını da hesaba kattığımızda evimize gelmeleri için sadece 1.5 gün kadar süreleri var ve daha randevu bile almadığıma göre geleceklerini düşünmüyorum. Eğer tam kapanmada bu çalışanlar çalışmıyorsa hepten gittik demektir, 17'sine kadar internetsiz kalacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetlerini arayıp bunu öğrenmen daha doğru olmaz mı? Bazı şirketler çalışmıyor bazıları çalışıyor. Aldıkları kararları sizinle paylaşmasını isteyebilirsin. Sonuçta müşterisin.
Müşteri hizmetlerini arayamıyorum, Online işlemlere aktarıyor. Bu mesajı bu konunun gündeme gelmesiyle birlikte pazartesi günü aynı anda onlara atmıştım, dün akşam gelen yanıta göre çalışıyorlarmış. Teşekkürler arkadaşlar.

Müşteri hizmetlerini arayamıyorum, Online işlemlere aktarıyor. Bu mesajı bu konunun gündeme gelmesiyle birlikte pazartesi günü aynı anda onlara atmıştım, dün akşam gelen yanıta göre çalışıyorlarmış. Teşekkürler arkadaşlar.

Çözüme kavuşabildin mi? Bir açıklama yaptılar mı?

Geri
Yukarı