Tam kapanmada Trendyol kargoları gelir mi?

Trendyol'dan HDD almak istiyorum alırsam kargoya verilir mi? Yoksa tam kapanma bittiği zaman mı kargoya verilir?
Ben direkt kargoya veriyorlar diye biliyorum. Çünkü virüs'ün ilk geldiği dönem daha da beter bir kapanma dönemi vardı ve onda kargoya veriyorlardı.

Peki cumartesi günü kargoya verilir mi?

Dostum ürünün ne zaman kargoya verileceği ürünün sipariş sayfasında genelde yazar. Ör: 24 saatte kargo, bugün kargo, efsane teslimat, tahmini teslimat X-X tarihler arasındadır vb. gibi. Alacağın mağazaya göre kargoya verilme zamanı değişir. Sipariş etmeden önce mağazadan canlı destekle sorabilirsin. Firmaların çoğu artık pazar günü dahi kargolama yapıyorlar.

Dostum ürünün ne zaman kargoya verileceği ürünün sipariş sayfasında genelde yazar. Ör: 24 saatte kargo, bugün kargo, efsane teslimat, tahmini teslimat X-X tarihler arasındadır vb. gibi. Alacağın mağazaya göre kargoya verilme zamanı değişir. Sipariş etmeden önce mağazadan canlı destekle sorabilirsin. Firmaların çoğu artık pazar günü dahi kargolama yapıyorlar.
Aynen. Yani ürünü bilmediğimiz için bir şey diyemeyiz. Belki üründe şu saatleri içinde alırsan anında kargo var.

Yeni konular

Geri
Yukarı