Tam seferberlik neden ilan edilmiyor?

Hala tam seferberlik ilan edilmiyor. Hala ülkedeki tüm üniversitelerde eğitime ara verilmiyor. Benim birçok arkadaşımın ailesi deprem bölgesinde ve hala YÖK eğitime ara vermiyor. Ben zaten kendi üniversitemden, rektör-dekanlarından ümidi kestim ancak havalar zaten felaket derecede kötü. Ülke çok ağır bir felaket yaşıyor ancak ne üniversitelerde eğitime ara veriliyor ne de seferberlik ilan ediliyor. Çok acı.

Ters giden bir durumlar mı var neden hala tam seferberlik başlatılmadı? Elim ayağım titremeye başladı sabah da Starlink reddedilmişti. Ters bir şeyler dönüyor ortada.

Ederlerse iktidarın yarattığı bu ekonomik sıkıntı da daha fazla ekonomik sorunlara yol açar ve bu seçimlerde iktidar için sonun başlangıcı olur.

Ederlerse iktidarın yarattığı bu ekonomik sıkıntı da daha fazla ekonomik sorunlara yol açar ve bu seçimlerde iktidar için sonun başlangıcı olur.

Belki tavrım gereksiz agresif olacak ama.

Seçim mi kaldı ortada hacı fış fış?
Millet kırıldı yok oldu Doğu Anadolu'nun yer yarılıp içine girmediği kaldı.
Seçim ertelenecek muhtemelen.

Dostum ne seferberliği? şuan herkesin evinde olması lazım deprem bölgelerinde çalışma sürüyor, şuan tam seferberlik olacak bir durum göremiyorum, Starlink için ise bilgisizce bir karar diyorum.
AFAD, İtfaiye, Ambulans, Polis, Asker yetmiyor arkadaş hala yığınla müdahale edilemeyen, müdahale edecek iş gücü olmayan, yerler var.

Seferberlik şart harbiden.

Belki tavrım gereksiz agresif olacak ama.

Seçim mi kaldı ortada hacı fış fış?
Millet kırıldı yok oldu doğu Anadolu'nun yer yarılıp içine girmediği kaldı.
Seçim ertelenecek muhtemelen.

Afad, itfaiye, ambulans, polis, asker yetmiyor arkadaş hala yığınla müdahale edilemeyen, müdahale edecek iş gücü olmayan, yerler var.

Seferberlik şart harbiden.

Öfkeni anlıyorum kardeşim bende senin kadar sinirliyim ama ben pragmatik düşünüyorum hatta seçimlerin ertelenmesine muhalefet karşı çıkacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı