Tamamen Bad Sector HDD

Elapsed Time: 0.02

Sahte olduğu çok belli.
Ayy, yeni farkediyorum :) . Arkadaş kendini komik zannediyor galiba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet sahte ve komiğim.
Program bir hatadan dolayı test yapamıyor olabilir. 5.75 güncel sürümü kurup deneyin. Kurduğunuz sürümün Windows 10 desteği yok.
Bende öyle düşünüyorum ancak yinede problem var disk de. Güncel sürüm demin kurdum. Hata verince otomatik D klasörünü açıyor. GTA 5 yüklerken de benzeri sorunları yaşadım ama sebebini bulamadım.

Kullandığınız sürümle program test yapamadığı için o sonucu vermesi normal. Windows 10 desteği olan 5.75 Pro sürümünü kurup onunla test ederseniz anlaşılır ancak.
Şuan yeşil ışık veriyor PRO sürümde sıkıntı yok. Aksi durum olursa yazarım. Ancak bir oyun/program açmaya çalışıp hata verirse, D bölümünü açmaya devam ediyor. Normalde HDD bozulunca donmaya başlar bu öyle değil. Durumu tam çözemedim. LoL durup dururken bozuldu. GTA 5 yükledim bozuk dosya dedi sildim tekrar yükleyince çözüldü. İlk defa böyle sonuçlarla karşı karşıya geldim. Virüs desem böyle yapabilir mi emin değilim. Yüksek ihtimal temiz format atacağım. Birde 3 gün açık kaldı bilgisayar belki onun da etkisi olmuştur bilemiyorum.

Son düzenleme:
Ancak bir oyun/program açmaya çalışıp hata verirse D klasörünü açmaya devam ediyor. Normalde HDD bozulunca donmaya başlar bu öyle değil.
İşletim sisteminin kurulu olduğu disk bu mu? Ve disk C/D olarak bölünmüş hâlde mi, tek parça mı? Ayrıca disk birleştirme aracını kullanarak diski en iyi duruma getirme birleştirme adımlarını uygulamayı deneyebilirsiniz.

Geçmiş olsun, aynı durumu bende yaşadım kıpkırmızı oluyor 2-3 farklı programda test ettim maalesef kurtarılamaz bir harddisk en kısa zamanda bilgilerinizi yedekleyip disk değiştirin.

İşletim sisteminin kurulu olduğu disk bu mu? Ve disk C/D olarak bölünmüş hâlde mi, tek parça mı? Ayrıca disk birleştirme aracını kullanarak diski en iyi duruma getirme birleştirme adımlarını uygulamayı deneyebilirsiniz.
Sistem C(SSD), D(HDD) olarak kurdum. Oyunlar ve bir kısım programlar HDD içinde. Temizinden format atacağım virüs kapmış olabilir. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı