Tamindir.com'da KMSpico bulunması

9 TL'ye ''Windows Lisans'' satılıyor internette ama ömrü ne kadar olur bilemem.
Yanlış hatırlamıyorsam 6.85'ten 4 yıl önce aldım anakartımı değişince bir daha almam gerekti 9.90'dan aldım o zamanda hiç bir sıkıntı yaşamadım o lisanslarla anakarta bağlanıyor anakartınızı değişirseniz yenisini almanız gerekiyor onun dışında güvenilir yerlerden alınca en ufak problemi yoktur OEM keylerin.

@Monomour Açıkçası kişiselleştirme bölümü benim için çok da önemli değil. 2. bilgisayarında Touchpad'i kapatamadığını söylemişsin fakat bu Windows'u etkinleştirmeyle alakalı bir durum değil, kendi bilgisayarımı da etkinleştirmedim ve böyle bir durum yok. Büyük ihtimalle driver sorunun var.

Valla ben bir kere Windows 7'de KMSPİCO kullandım kullanmaz olaydım lisanssızken canavar gibi olan sistem KMSPİCO ile kaplumbağaya döndü. O günden sonra orijinal kullanmaya yemin ettim ama Windows 10'u CMD ile etkinleştirdim orijinali 1800 TL falan olduğu için :)

İnternette zibilyon tane anahtar varken ya da Komut İstemi ile etkinleştirilebilirken bunlara başvurmak biraz saçma.

@Yiğit KAMURAY o anahtarının türünden dolayı. OEM anahtarlar parça değişikliğine izin vermiyor ama Retail anahtarlar her türlü parça değişikliği + ücretsiz Microsoft hizmeti gibi bir fırsat sunuyor. Bu yüzden masaüstülere Retail, laptoplara OEM öneriyorum. MAK anahtarlar zaten apayrı bir dünya, ona hiç bulaşma.

İnternette zibilyon tane anahtar varken ya da Komut İstemi ile etkinleştirilebilirken bunlara başvurmak biraz saçma.

@Yiğit KAMURAY o anahtarının türünden dolayı. OEM anahtarlar parça değişikliğine izin vermiyor ama Retail anahtarlar her türlü parça değişikliği + ücretsiz Microsoft hizmeti gibi bir fırsat sunuyor. Bu yüzden masaüstülere Retail, laptoplara OEM öneriyorum. MAK anahtarlar zaten apayrı bir dünya, ona hiç bulaşma.
Masaüstü kullanıyorum ve OEM'ciyim 700TL verip 20-30 yıl kullanmaktansa her 2 yılda bir 10TL vermek daha mantıklı geliyor.

Ben yıkığım aga. Benim bilgisayarımdan çalacakları en değerli şey geçen aylarda beleşe aldığım Gta 5 olur. Yani, pc ye bulaşan herhangi bir trojan veya virüs diğerlerini etkilediği kadar etkilemez

Windows'u etkinleştirince kişiselleştirme bölümü açılıyor tamamen. O bile yeter. Üstelik benim 2. laptopumda etkin değil Windows. Touchpad'i kapatamıyorum bile.
İndirdiğin resimlere sağ tık, masaüstü arkaplanı olarak ayarla seçeneğine bastığında bile arkaplan değiştirebiliyorsun. Görev çubuğu rengi vs. değiştirmek için de kişiselleştirme programları var.

Tamindir %100 virüslü haberiniz olsun.
virüslü

Ben bu yazılımı 1 yıldır kullanıyorum taş gibi hiçbir şey yavaşlamadı virüslü olduğu falanda yok zaten bilip bilmeden konuşmayın Windows Defender virüslü diyor oda yazılım sahte korsan olduğu için bunu da ESET kullanmaya başladıktan sonra anladım zaten. Windows gibi işe yaramaz işletim sistemlerine para vermek istemeyenler gönül rahatlığı ile kullanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı