Tamirci tarafından kazıklanma ve dolandırılma

kintsugi

Hectopat
Merhaba,

Ben değil daha doğrusu babam Kocaeli istikametinde kazıklandı. Araç şanzımandan dolayı arızalandı. Yoldan geçen çekici bizi babamı görerek aracı çekmek için anlaşıyor. Her neyse adam kendi babasının tamirhanesi olduğunu söylüyor oraya çekiyorlar aracı. kartal 2001 aracın şanzıman değişimi için toplamda 12.000 TL para alıyor. Babam İstanbul'a döndükten sonra araç tekrar arıza veriyor şanzımandan. Meğerse çatlak şanzıman veriyor. Tekrar kocaeline gidip şanzımanı değiştirdikten sonra tekrar 4000 lira daha giriyor :)

İşin özü bu adamları şikayet etmek istiyorum. Adamlar KOCAELİ/KARTEPE'de otomobil çekiciliği/tamiratı yapıyorlar. Oto çekiciliği ile ilgili sanırım ruhsatları var ama tamirhanenin ruhsatı yok. Yanlarında bir tane Türk bir tane Suriyeli sigortasız kaçak olarak çalışıyor ve bu işlerden sonra etraftaki komşulardan öğrendiğimize göre tamirhane ruhsatı yokmuş. Zaten devamlı kepenki kapalı olarak çalışıyorlar. CİMER'e yazmayı düşünüyorum ama önerileriniz nelerdir? Sorularınız var ise yanıtlarım.

Kazıklanmasaydı, alay edici yorumlarınızı kendinize saklayın.

şimdiden teşekkürler, iyi günler...

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı