Tanıdığınız ama hiç konuşmadığınız biriyle nasıl tanışırsınız?

Cesaretim var ama girişi çözmem lazım hocam. Sonra gerisi zorlamaz. Özgüvenli biriyim ve aksiyon, cesaret severim. Dedikleriniz bende var tek yapmam gereken kendimi gösterebilmek.

İnanılmaz tek kelimeyle inanılmaz. Sevgilisinin adı Ahmet. Tam isabet ama hocam :).

Bu arada sevgilisini hiç sevmem. Sevimsiz bir çocuk. Allah bilir sevgilisi de sizsinizdir :).

Sevgilisi pek sevimsiz dediğim gibi. Ben direkt kıza yönelmek istiyorum :). Sakatlık çıkarsa da çıksın hocam ya maksat şimdilik benim için dostluk. İleride belki düşünülebilir ama şimdilik kızı tanımak önemli. Belki itici biri... Nereden bileceğiz hocam? O yüzden işte tanımak ve ilk başta dost olmak benim için çok önemli.
Sizde az değilsiniz hocam :D uzaktan akraba vs. çıkmayalım, ben de bu yöntemi cok severim.

Bazen diyorum aslında:
Git kızı eğer boşta görürsen yanına otur yada karşılaşınca tatlı bir selam ver, olsun bitsin. Ama nedense ona da pek ısınamıyorum bir de sanırım bu konuda cesaret gösteremiyorum nasılsa? Pek takmam böyle şeyleri ama şimdi kendime sorunca maalesef cesaret edemeyeceğimi görüyorum. Neden cesaret edemiyorum ki? Normalde kesinlikle yapacağım bir şeyi yapamıyorum.

Bazen diyorum aslında:
Git kızı eğer boşta görürsen yanına otur yada karşılaşınca tatlı bir selam ver, olsun bitsin. Ama nedense ona da pek ısınamıyorum bir de sanırım bu konuda cesaret gösteremiyorum nasılsa? Pek takmam böyle şeyleri ama şimdi kendime sorunca maalesef cesaret edemeyeceğimi görüyorum. Neden cesaret edemiyorum ki? Normalde kesinlikle yapacağım bir şeyi yapamıyorum.
Aynisi, itiraf edecegim zaman yasadim. Araya birisi girdi ve olay baslamadan bitti. Bi' ihtimal ilgilenmekten fazlasi olabilir mi? 😏

Aynisi, itiraf edecegim zaman yasadim. Araya birisi girdi ve olay baslamadan bitti. Bi' ihtimal ilgilenmekten fazlasi olabilir mi? 😏
Bilmem olabilir mi? :)

Ya aslında muhtemel ama sanırım bir de şeyden endişe ediyorum; kızla düzgünce konuşamazsam şansımı kaybederim diye düşünüyorum -ki sanırım haklılık payım az çok var bu konuda- kızdan hoşlanmıyorum ama hocam. Tüm gün aklınızdan çıkmaz ya, işte öyle bir durum yok. Sadece boş bırakıldığımda böyle biraz aklımda pozitif bir şeyler, güzel senaryolar üretmek istediğimde ortaya çıkıyor ve onu o senaryoların hepsinde istiyorum. Ama bu senaryolarda onunla nedense birlikte olduğumuzu pek hayal edemiyorum. Tipimde aslında oldukça iyi ve kızda aslında oldukça güzel. Zayıf benim gibi uzun. Saçları uzun ve yüz hatları güzel. Tam bana akacak birisi varsa işte o'dur. Ama işte dediğim gibi nedense bizi bir arada hayal edemiyorum.

Ya aslında muhtemel ama sanırım bir de şeyden endişe ediyorum; kızla düzgünce konuşamazsam şansımı kaybederim diye düşünüyorum -ki sanırım haklılık payım az çok var bu konuda- kızdan hoşlanmıyorum ama hocam. Tüm gün aklınızdan çıkmaz ya, işte öyle bir durum yok. Sadece boş bırakıldığımda böyle biraz aklımda pozitif bir şeyler, güzel senaryolar üretmek istediğimde ortaya çıkıyor ve onu o senaryoların hepsinde istiyorum. Ama bu senaryolarda onunla nedense birlikte olduğumuzu pek hayal edemiyorum. Tipimde aslında oldukça iyi ve kızda aslında oldukça güzel. Zayıf benim gibi uzun. Saçları uzun ve yüz hatları güzel. Tam bana akacak birisi varsa işte o'dur. Ama işte dediğim gibi nedense bizi bir arada hayal edemiyorum.
Ya hocam yemeyin bizi işte seviyorsunuz kızı :D.
Korkanın çocuğu olmazmış diye bir söz var gidin ilk fırsatta bir merhaba deyin.

Ben aynı şeyleri O'na da hissetmiştim aslında ilk başta pek uymamıştı oraya ama ilerledikçe hayalleriniz onun çevresinde gelişecek.

Hocam hayat TPS olmadığı için ne yazik ki ikinizi birden ayna ve kamera dışında görmen imkansız ama onu mümkün olduğunca yakından görebilirsin.

Son düzenleme:
Ya hocam yemeyin bizi işte seviyorsunuz kızı :D.
Korkanın çocuğu olmazmış diye bir söz var gidin ilk fırsatta bir merhaba deyin.

Ben aynı şeyleri O'na da hissetmiştim aslında ilk başta pek uymamıştı oraya ama ilerledikçe hayalleriniz onun çevresinde gelişecek.

Hocam hayat TPS olmadığı için ne yazik ki ikinizi birden ayna ve kamera dışında görmen imkansız ama onu mümkün olduğunca yakından görebilirsin.
Sevmiyorum bence ama yine de bir konuşacağım kendisiyle. Bir şekilde başarırım. İlk kızı gördüğüm zaman deneyeceğim. Umarım özgüvenimi sağlayabilirim. Banka geçip kitap falan okusa direkt kitabımı alır yanına otururum. Keşke öyle bir atmosfer olsa :(

Sevmiyorum bence ama yine de bir konuşacağım kendisiyle. Bir şekilde başarırım. İlk kızı gördüğüm zaman deneyeceğim. Umarım özgüvenimi sağlayabilirim. Banka geçip kitap falan okusa direkt kitabımı alır yanına otururum. Keşke öyle bir atmosfer olsa :(
Merak etmeyin hocam sevmek suç değil :D . Kendinize güvenin hocam başarabilirsiniz.

Kızı gözünde büyütme, ulaşılmaz yaparsın ve kendin kaybedersin. Bir arkadaş demiş cool cool "selaaam naber ya nasıl gidiyor" bu saçma kendin ol gerisi gelir. Ben de 9. sınıftayken bir kız vardı alıştırma haftası vardı o zaman görmüştüm. Kızın instasını buldum hemen okulu sayfasını takip ediyor mu diye bakmıştım ilk. Sonra kıza takip göndermedim işte bekledim falan falan yarı dönem geçti ben de çekiniyorum o zaman. Okul da dağ başında bir gün beden dersine giderken yakaladım bunu dedim okul çok yordu beraber bir şeyler yapalım akşama dedim. Sonra tamam dedi falan gittik kahve içtik sonra devamı geldi zaten. Rahat ol yeter ve en önemlisi kendin ol şöyle tavırlara gireyim böyle yapayım boş şeyler. Şans hem bunlar olmazsa da Next diyeceksin. Daha ne kızlar var ben bunu üniversiteye gidince öğrendim. Kızı sitenin bahçesinde görünce git yanına konuş bir yerlere gidelim de.

Geri
Yukarı